Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nők, akik nem szednek/szedhetn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik nem szednek/szedhetnek fogamzásgátlót. Hogy védekeztek?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy én sem szedhetem tovább, most nem részletezem, hogy miért. Barátom viszont nem tart más megoldást elképzelhetőnek. Sajnos nem rendszeres a mezeszem, mindig késik, és emiatt idegesek vagyunk, még ha minden rendben volt is. Adjatok tanácsot.Milyen hosszú távú megoldás van, ami elfogadható?

20L


2010. márc. 14. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Akkor gondolom az óvszert a párod kilőtte.

Spermicid? Na most önmagában sokan nem tartják megbízhatónak, de megszakítással kombinálva nincs vele gond. Főleg ha még naptármódszert is használtok bár nálad ez a késés miatt elég kivitelezhetetlen, ezért ajánlom a hőmérőzést, vagy az ovu teszteket :) Ez így tökéletes védelmet fog nyújtani számodra. A spermicidek teljesen hormonmentes készítmények :) Ha kérdésed van bármelyikkel kapcsolatban írj nyugodtan és válaszolok :)

2010. márc. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
dugó.
2010. márc. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ugyanebben szenvedek! :(

mi most az óvszerre voksoltunk a barátommal,

de a spermicides témát is boncolgatjuk...


amúgy szerintem nektek kell közösen kitapasztalnotok mi a legjobb mindkettőtök számára

2010. márc. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat az első, és a harmadik válaszolónak. Az első nagyon jókat írt, utánanézek ezeknek. Köszönöm :)
2010. márc. 14. 14:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen :) ciklus.hu-t nézd meg, ott tudod vezetni a menstruációdat is és a hőgörbédet is és még az ovu teszteket is tudod könyvelni és utána megnézni mikor pozitív és negatív. Nagyon jó a honlap én is használom és soha nem volt vele negatív tapasztalatom :)
2010. márc. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Más hormontartalmú dolog szóba jöhet vagy amiatt nem szedheted?
2010. márc. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi óvszerrel védekezünk. Elég érdekes hozzáállás a barátod részéről, hogy más megoldás nem jöhet szóba. Mert ha nem szedhetsz gyógyszert, inkább elhagy, mint hogy felhúzzon egy gumit? Érdekes.

Amúgy szerintem konzultálj a nőgyógyászoddal! Ő tudja megmondani, hogy csak gyógyszert nem tanácsos szedned, vagy semmilyen hormonkészítményt (mert akor a hüvelygyűrű sem jöhet szóba pl). Illetve szerintem a különböző módszerek megbízhatóságáról is többet tud, mint itt az emberek többsége:)

2010. márc. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, fogok konzultálni a nőgyógyásszal, de addig is gyűjtöm az információkat. Nem tudom, hogy más szóba jöhet-e, ami hormontartalmú. Barátommal pedig nem tudunk megegyezni. Nem a gumival van a baja, csak nem bízik benne, és azt mondja neki nem kell az idegeskedés. Még olyat is mondott, hogy inkább elkötteti magát, de ez nagyon durva, és én majd egyszer szeretnék gyereket, úgyhogy ez kizárt. Bonyolult....

Köszönöm a válaszokat :)

2010. márc. 14. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!