Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mire számíthatok, ha abba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számíthatok, ha abba hagyom a Symicia nevű fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már lassan egy éve szedem a Symicia-t.Rendszertelen volt a menstruációm és emiatt írták fel. Eleinte semmi problémám nem volt vele. Aztán észre vettem, hogy hangulatingadozásaim vannak, folyton nyomott vagyok stb.. de ez még semmi, mióta szedem, hosszú hajszálerek, visszerek jelentek meg mind két lábamon, és a libidóm se a régi már. Fogyni meg egyáltalán nem tudtam mellette, hanem csak tartottam a súlyomat. Ha abba hagyom ezt a fogamzásgátlót, akkor mire számítsak? Ugyan úgy rendszertelen lesz a menstruációm ? Köszönöm előre is a válaszokat :)

2015. szept. 13. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is ezt szedem,de én semmi ilyet nem tapaszraltam mellette.

És én is félek abbahagyni ,olyan jól beállt a menstruációm

2015. szept. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mióta szeded, és miért szeretnéd abba hagyni? :)
2015. szept. 13. 19:40
 3/5 A kérdező kommentje:
És még azt elfelejtettem leírni, hogy előtte kissé pattanásos volt a bőröm, de a tabletta rendbe hozta, és ha abbahagyom, akkor utána újra keletkeznek rajtam pattanások?
2015. szept. 13. 19:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel a fogamzásgátló tabletta nem rendszerezi a ciklust, hanem csak kikapcsolja a saját rendszertelen ciklusod és a tabletta rendszeres szedése miatt lesz rendszeresen megvonásos vérzésed, így igen, ha abbahagyod, akkor ugyanúgy rendszertelen lesz, mint előtte.
2015. szept. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

És igen, valószínűleg a pattanásaid is "visszakapod".

De nem ártana abbahagyni és inkább normáisan kivizsgáltatni magad, mert a tabi csak tüneti kezelés, nem oki.

2015. szept. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!