Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért van manapság annyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van manapság annyi pasi, aki nem is tud gumit használni, ezért a nő képtelen fogamzásgátlóval tömni magát?

Figyelt kérdés
Mert minden kérdésre az a válasz, ha gondot okoz a gumi használata, h miért nem a lány szed tablettát. De az senkinek sem jut eszébe még véletlenül sem, hogy a fiúnak kellene megtanulnia és nem minden hülye indokot felhasználni (tisztelet kivételnek).

2015. szept. 8. 22:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
egyetértek! ,, 4. hozzászóló
2015. szept. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
akarom mondani 3.as
2015. szept. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Az a nő egy tudatlan, agyatlan, manipulálható báb, aki úgy szed gyógyszert hogy nem akar.


Legyen férfi vagy nő, ha valakit a saját akarata ellenére ilyen komoly módon befolyásolni lehet, akkor szenvedjen csak.

2015. szept. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
# 10: Az én szememben pedig az a nő, akinek a párja élvezete semmit nem számít, egy önző pitsa. Nőként írom ezt. Senki nem kényszerít, hogy hormonokkal "tömd magad", létezik más fogamzásgátlási mód is, de számodra annyi a megoldás, hogy húzzon gumit és kész... akkor is, ha semmit nem érez, akkor is, ha képtelen gumiban elélvezni... mindegy, csak neked kényelmes legyen! Ez mi, ha nem önzés?
2015. szept. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó párom elmondása szerint számára nem ront akkorát az élvezeti értéken hogy gumit kell húzni és ő sem akarja hogy hormonokat szedjek. Persze jobb óvszer nélkül, de óvszerben legalább tovább bírja és ugyanúgy óriásiakat tud élvezni. Nem tudom minek kell ezt hattyú halálaként felfogni. Sokat jelent a másik élvezete számomra és elhiheted kifogástalan és változatos szexuális életet élünk ;) Nem csak szerintem, szerinte is.
2015. szept. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ja és számomra nem az a megoldás hogy gumit kell húzni. Mérlegeltem a többi védekezési módon is de egyiket sem találtam megfelelően biztonságosnak. (Mellesleg a nőgyógyászom is azt mondta hogy tabletta vagy óvszer, a többi lutri vagy valamilyen szinten káros az egészségre). Egyetemista barátnőm elhalálozott trombózisban, édesanyám tabletta mellett lett terhes velem. Köszönöm ebből a biztonságból nem kérek. :)
2015. szept. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
79%-os: Múltkor még azt mondtad, hogy már pesszáriumot használsz, régebben használtál fogamzásgátlót. Még rá is kérdeztem, hogy hol szerezted be, de persze választ nem adtál.
2015. szept. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!