Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért van manapság annyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van manapság annyi pasi, aki nem is tud gumit használni, ezért a nő képtelen fogamzásgátlóval tömni magát?

Figyelt kérdés
Mert minden kérdésre az a válasz, ha gondot okoz a gumi használata, h miért nem a lány szed tablettát. De az senkinek sem jut eszébe még véletlenül sem, hogy a fiúnak kellene megtanulnia és nem minden hülye indokot felhasználni (tisztelet kivételnek).

2015. szept. 8. 22:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nálunk ez So-So kérdés.Néha én tabizok néha ő gumizik.De én a tabiba jobban megbízom :D az nem lyukad ki :D
2015. szept. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
11%
Most őszintén. Zokniban lábat mosni? Ugyan már. . .
2015. szept. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
igazad van, ezen már én is eltöprengtem. Aki meg ennyire is lusta, az meg is érdemli, h később emiatt hülyét kapjon
2015. szept. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem arról van szó, hogy nem *tudnak* gumit használni. :D
2015. szept. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Költőnő? ***** válasza:
100%
* kénytelen, nem?
2015. szept. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ezt én se értem! Az én időmben még tudták, hogy kell használni és nem nyavalyogtak, hogy jaj nem jó a mérete a guminak. Bezzeg régen ennyi méretezés sem volt.
2015. szept. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, a nők nem agyatlan és tudatlan bábok! Saját akaratuk van nekik is. Eddig minden minimum néhány hónapos, tartós barátnőmnek javasoltam a fogamzásgátlót. Ebből 2 belement, 2 meg elutasította. Pedig ugyanazokat hoztam fel mindannyiuknak.


Soha egy férfi sem nyomta le a nője száján a fogamzásgátló tablettát minden nap. Mindig a nő dönti el hogy végül beveszi-e vagy sem. Ha egy nő akaratgyenge és nem akarja bevenni, de ráveszik, az az ő baja.


A férfiak és a nők egyaránt önálló, független, szabad akaratú lények.

2015. szept. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 azureknight0715 ***** válasza:
Elégé ostobán értelmeztétek ezt a dolgot már bocsánat. Elöszőr is aki nem tudja hogy kell óvszer használni az reménytelen de ez elégé kis százalék. Legtöbben szimplán nem szeretik vagy ami nálam is van pl mikor arra kerül a sor a gumi kibontása , felhelyezése közbe lelankadok,vagy ha sikerül is akkorsem éezem annyira mint anélkül és emiatt is félbeszakadhat az aktus. Tehát ilyenekre is gondolni kéne mielött következtetésre jutt az ember.
2015. szept. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

1. Én nőként (!) gyűlölöm a gumit, számomra töredékére csökkenti a szex élvezeti értékét, ha nem érzem a párom (mert nem érzem), úgyhogy friss kapcsolatban alig várom, hogy el lehessen végre hagyni a gumit, és hálát adok annak, aki feltalálta a fogamzásgátlót, mert én egész eddigi életemben (elég sokáig használtam) csak előnyeit tapasztaltam, hátrányát nem!

2. A párom sokéves aktív szexuális élete során még SOHA nem tudott elmenni gumiban, sem velem, sem mással. Sokféle márkát, méretet próbált már ki, tudja is használni, de ő egyszerűen úgy működik, hogy nem tud gumiban elélvezni. A kapcsolatunk elején sokat szenvedtünk emiatt, mert több órás meneteket nyomtunk le, és számára az élvezet elmaradt (hacsak nem segítettem rajta másképp, de a szex ugye nem - csak - erről szól...)

Nem hiszem, hogy ez "hülye indok" lenne.


Amióta elhagytuk a gumit, mindketten maximálisan érezzük és élvezzük egymást. Aki nem tud/akar hormonálisan védekezni, az még mindig használhat pesszáriumot, ami tökéletes kompromisszum, hiszen a férfinak sem kell gumit húzni és a nőnek sem kell hormonálisan védekezni. Ez miért nem jut eszébe senkinek még véletlenül sem, hogy kompromisszum is létezik?

2015. szept. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem tömöm hormonokkal magam. Ez az én egyéni döntésem. Amelyik pasi ezt nem tudja feldolgozni az nem hozzám való (és szubketív véleményem szerint egy önző f*asz).
2015. szept. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!