Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan működik?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan működik?

Figyelt kérdés
Nőgyógyászhoz kellene mennem, de nem vagyok a helyzet magaslatán. Nagyjából egyedül állok a problémával szemben, félek is meg tapasztalatlan is vagyok, de neten kerestem orvost. Jó véleménnyel vannak róla. Hívjam fel a megadott telefonszámot, vagy menjek a rendelőjébe és úgy kérjek időpontot? Mindkét esetben hogyan? Nem akarok hülyét csinálni magamból, ezért kérdezek, viszonylag egyszerűnek tűnő kérdéseket, de nekem ez fontos. Tapasztalatok is jöhetnek. Köszönöm
2015. szept. 5. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Hivd fel és kérj időpontot
2015. szept. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó napot időpontot szeretnék kérni egy vizsgálatra. Majd a rendelőben szokták megkérzdezni mi a probléma.
2015. szept. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ott aztán lehet az lesz az első, hogy vetkőzz le derékon alul, vagy adnak egy olyan attetsző korházi ruhát amit magadra veszel bluz marad alul semmi. És úgy mondod a problémádat. Utána megmondja, h feküdj fel az ágyra amin elő kell csúsztasd kissé a csipőd, beállitja a poziciót ha nem tudod. Szét kell tenned a lábad van két olyan magaslati része az ágynak, és oda felteszed és akkor benyúl valamivel, ami attól függ hová mész, van ahol hideg és akkor jó nehéz ellazulni. Utána kézzel nyúl be nem mélyen gumi kestyűvel, és esetleg cisnál echo vizsgálatot akkor bezselézi a hasad és valami kütyüt huzogál rajta pár másodperc. Aztán elmondja mi a baj
2015. szept. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
és megmondja mivel kell kezelned magad mennyi ideig stb s elmész s megveszed amit felirt, s lehet még visszahiv kontroll vizsgálatra egy hónap múlva
2015. szept. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a fontos, hogy tudd ellazitani a hüvely izmokat , mert az első vizsgálatnál én nagyon görcsöltem s fájt s még hideg is volt. Becsukod a szemed és koncentrálsz ne nézzed az orvost amint ott áll a szét tett lábaidnál, mert úgy nem fog menni
2015. szept. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2015. szept. 6. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!