Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma vettem be az elsö fog....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma vettem be az elsö fog. gátló tablettát, de.11kor, de holnap hamarabb akarom, mondjuk 9kor. Mindig ugyanabban az idöpontban kell bevenni?

Figyelt kérdés

Vagy ha minden nap más-más orába veszem be akkor lesz vm következménye?

És mindegy h evés elött közben v után veszem be?


2008. szept. 7. 18:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és Lindynette 20at szedek!
2008. szept. 7. 18:43
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
általában 1 2 óra eltéréssel veszem be, 8 és 10 között este, és még nem lett semmi bajom... mindegy h evés előtt v után veszed be.
2008. szept. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A pontos szedés következtében áll be a menzeszed. Elvileg a tájékoztatóban úgy van, hogy nem baj, ha később/előbb veszed be, de ne legyen a két időpont között több, mint 12 óra eltérés. Ha 9kor akarod szedni, akkor általában akkor is vedd be. Az lényegtelen, h evés előtt vagy után. Én mindig este veszem be, és már nem eszek utána.
2008. szept. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%
Én is a Lindynette20at szedem,igen mindig ugyanabban az időpontban kell bevenni,mert akkor áll be a mensid is!Az mindegy hogy evés előtt vagy után veszed be,ahogy neked jó.Naponta nem lehet változtatni az időpontot,csak ugy hogy pl.: az első levélet 10kor veszed be,a második levelet meg megint más időpontban mondjuk 18kor.De nem ajánlatos váltogati az időpontot,keress egy számodra megfelelő időt.Én pl.: mindig este 6kor vszem be már 1,5éve :D
2008. szept. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!