Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle bevétele után lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle bevétele után lehet sokat sétálni vagy futni, esetleg alkoholt inni?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, barátommal kiszakadt gumi miatt 58órával az eset után bevettem az escapelle tablettát. Rendszeresen szoktam futni járni, illetve meg vagyunk hívva egy születésnapi bulira. Nincs benne a tájékoztatóban hogy mit lehet vagy nem lehet ilyenkor csinálni? És szerintetek használ a tabletta 58órával az esemény után?

Köszönöm előre is!



2015. aug. 25. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
58 óra után is használ. Nyugodtan futhatsz, sétálhatsz, csinálhatsz akármit. Szerintem alkoholt is ihatsz rá, de azért mértékkel, nehogy kihányd. ;) :)
2015. aug. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát jobb lett volna azonnal orvoshoz menni és felíratni... Így nem teljes a védelem, csökken a hatása, több mint 60% az esély, hogy bekapod a legyet.


Amúgy lehet sétálni, futni, mint ugyan úgy csinálhatsz mint eddig. Nem értem miért aggódsz azon, hogy lehet-e ezt vagy azt, mikor az esemény utánit a baleset után több, mint 2 nappal később vetted be. A neve is mondja, hogy 48 órás tabletta.

2015. aug. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2-es: amúgy 72 órás tabletta....
2015. aug. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!:)

(Nem 48órás, hanem 72órás tablettát vettem be!)

2015. aug. 26. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!