Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megszakításos közösülés után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszakításos közösülés után 35 órával Escapelle tabletta?

Figyelt kérdés
Mennyi esélye van a teherbe esésnek?

2015. aug. 3. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Minél előbb, annál jobb. De 72 órán belül hatásosnak kell lennie.
2015. aug. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mindenkinek mas. van aki megszakitasos kozosulesnel az elovaladektol teherbe esik van aki nem.. en egy eve van hogy heti 10 nel is tobbszor szexelek a mostani baratommal megszakitassal, mert nem hajlando ovszert viselni, es meg nem estem teherbe. de amugy attol is fugg a ciklusod melyik reszeben csinaltatok. a kozepen van a normalis ciklusnal 2 nap amikor teherbe eshetsz de persze a spermiumok egy hetig is kibirjak, szoval nem restek varni. de az escapelle olyan dozis hormont nyom beled hogy azt szerintem meg egy embrio se elne tul. en peldaul iszonyatosan szedultem tole es utana egy napra ra megjott a menstruaciom ugy hogy elotte masfel - ket hettel volt meg.
2015. aug. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

26-30 napos átlagosan egy ciklusom, ez kb pont a felénél történt..

3 napja vettem be a tablettát, semmi mellékhatás nem jelentkezett.

2015. aug. 3. 12:07
 4/6 anonim válasza:
Èn pont egy hete vettem be 72 óràsat,ma reggel vérezni kezdtem. Mindenkire màshogy hat,minden nő szervezete más és màs,van akinél semmi mellékhatàs nem volt.. Szerintem nem kell izgulnod,de ami biztos hogy azért csinàlj majd tesztet,nekem a nődoki mondta,hogy a 72 óràs se 100% szóval 2 hét múlva teszteljek meg ha pl.a mensi nem jön meg vagy màs lefolyàsú(pl.kevesebb) mint szokott az lehet terhessèg is szóval akkor menjek orvoshoz mindenképp. Nekem ezeket mondtàk...
2015. aug. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
semmi esélye szerintem kérdező.
2015. aug. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma jött meg, 23 nap telt el az előző menstruációm óta és a tablettát 6 napja vettem be. Több helyen is olvastam, hogy menstruáció mellett is fennáll a terhesség valószínűsége, még mindig aggódok..
2015. aug. 7. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!