Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle után, ez mi lehet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle után, ez mi lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Júni 18án volt az utolsó menszim,29én escapellét kellett bevennem,az aktus után kB 10órára sikerült bevennem,Még nem jött meg alhasi görcsök és vizes folyás van 2napja,teszteltem is 12én negatívat.

Nagyon ideges vagyok, mert nagyon nem kellene most baba!Mi lehet?Mikor teszteljek?köztes vérzésem volt 3tól-7ig.Köszi a válaszokat,a köztes vérzéstől kellene várnom?



2015. júl. 16. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
kérdezd meg egy online nőgyógyásztól vagy keresd fel a saját nőgyógyászodat, biztosan pontosabb választ tud adni :)
2015. júl. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze😃csak idegesít azért is kérdeztem
2015. júl. 16. 20:06
 3/8 anonim ***** válasza:
A gyogyszertol késhet a verzesed, ne aggódj, idoben bevetted, minden rendben lesz! 😊
2015. júl. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A menszi előtti tüneteim megvannak de még semmi: ( mikor teszteljek megint?
2015. júl. 19. 10:26
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem akármikor tesztelhetsz, de biztosan nem lesz baj. mivel volt köztes vérzésed is, szerintem onnantól számold a következő mensidet. #3-as voltam.

u.i.: ez egy nagy adag hormonbomba, simán lehet, hogy teljesen felborítja a ciklusodat néhány hónapra. nekem szerencsém volt, mert szinte semmi utóhatása nem volt, de attól még ez normális, ne aggódj. :)

2015. júl. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ma teszteltem negatívat,😃a tüneteim megvannak hasfájás,mellfeszülés,de nem akar megjönni
2015. júl. 20. 13:18
 7/8 A kérdező kommentje:
Csináltam megint egy negatívat, szerintetek meddig várjak a dokival?mert a rendes menszi 18án kellett volna de semmi
2015. júl. 22. 17:46
 8/8 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál,nem látott semmit hüvelyi uh volt de azt mondta még korai egy hét múlva újra kell, ki vagyok mostmár
2015. júl. 25. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!