Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek érdemes gyógyszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes gyógyszert váltani vagy felesleges? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! 4 hónapja szedek fogamzásgátló tablettát (Lindynette). Észrevettem, hogy azóta nullára csökkent a libidóm, ha a párom romantikus estét szeretne, akkor sajnos el kell szomorítanom, mert nekem nincs kedvem hozzá. A 7 nap szünetben viszont nincs ez, ha lehetne, minden órában hagynám magam. Olvastam, hogy ilyenkor meg lehet próbálni gyógyszert váltani, de vajon érdemes? Lehet, hogy arra is így reagálnék.. A libidócsökkenés mellett a hüvelyszárazság is megjelent. Inkább hagyjam abba a gyógyszert és maradjunk az óvszernél? 1,5 éve vagyunk együtt, 1 éve és 1 hónapja élek nemi életet. 18/L

2015. aug. 22. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Valts gyogyszert! :) 24l
2015. aug. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben! :) köszi!
2015. aug. 22. 11:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire fontos számotokra, hogy ne kelljen gumizni. Meg lehet próbálni másikat, de nincs rá garancia, hogy jobb lesz.
2015. aug. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Meg lehet próbálni másikat, de nagy valószínűséggel azzal is ez lenne. Viszont ha ennyire kellemetlen, akkor valamit mindenképpen tenni kell. Tehát vagy váltani, vagy elhagyni a fog. gátlót.

Mert szerintem a nincs szex és a gumival szex közül a barátod is inkább szexelne.:)

2015. aug. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, inkább szexelne, mint nem. :) Több helyen utána olvastam, hogy ha ennél így reagálok, akkor a másiknál is így fogok, mert majdnem ugyanazok az összetevők. Viszont attól félek, ha váltok, akkor a másiktól hízni fogok.. Esetleg tudtok valami hormonmentes gyógyszert ami szintén nagy biztonságot nyújt? Vagy ezt is kérhetem az orvostól?
2015. aug. 23. 08:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Óvszer.

A hormonmentes fogamzásgátlást inkább hagyd, amennyiben gondot jelentene, ha becsúszna egy gyerek.

És meg lehet próbálni a váltást, amúgy fog. gátló mellett is csak akkor hízol el, ha nálad kijön a mellékhatás, ha többet eszel. Vagyis a fog. gátló növelheti az étvágyat, de ha te nem engedsz ennek, akkor nem hízol el.

Viszont ha történetesen ki is jön valami mellékhatás, akkor azt az elején észreveszed és még abba tudod hagyni.

Szóval próbálj meg esetleg másikat, ha annál is ez lesz, akkor meg védekezzetek gumival.

2015. aug. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy pont azokon a napokon meg kívánod,szerintem megpróbálhatnál másikat szedni!


Ha az sem válik be,akkor a 2. levél után abbahagyod és kerestek mást. Azért adj még egy esélyt szerintem a fog.gátló tabiknak! Sokaknál tényleg beválik.

2015. aug. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!