Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Érdemes bevenni így a gyógysze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes bevenni így a gyógyszert, vagy inkább "spóroljak" vele?

Figyelt kérdés

2 napja megy a hasam, és én eddig hűségesen bevettem a bogyóimat, hátha végül mégsem, de így kb ugyanannyi eredménye van, mintha be se venném. Ha nem veszem be, ugyanott vagyok mint különben, csak legalább nem megy kárba a bogyó...

Fogalmam sincs, meddig fog tartani ez a hasmenős állapot. Ilyenkor ti mit csináltok? A kiegészítő védekezésre ilyen esetben nem gondolok, élni nincs kedvem, nemhogy szexelni, de tisztában vagyok vele, hogy szükséges lenne.


Előre is köszönöm!


2015. márc. 9. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
nem hashajtó tablettát kell bevenni
2015. márc. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elsô, inkább maradtál volna csöndben....
2015. márc. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hol tartasz a tablettában? Hanyadik hétnél? Hasfogót szedsz? Széntabletta pl? Ha a harmadik hétnél, akkor számolhatod úgy, hogy na most kezded a 7 napos szünetet és még 2 hétig kiegészítő ha esetleg a gyomrod megjavulna. (az 1 hét szünet miatt) Egyébként ha nem úgy megy a hasad, hogy félóránként és kb már csak vizet, akkor én szedném továbbra is, de tisztában lennék vele, hogy semmit se ér, de a semminél azért több szívódik fel mintha egyáltalán nem vennéd be. Illetve lassan elmennék orvoshoz. Durva hasmenésnél a kiszáradás veszélye is fennáll, az meg nem egy mókás dolog.
2015. márc. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!