Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tablettat szeretnek valtani?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tablettat szeretnek valtani? Bovebben lent.

Figyelt kérdés
Mar egy eve Minerva tablettat szedek es most szeretnek valtani. Mert szeretnek egy kicsit meghizni es a Minervatol nem lehet(sajnos).S azt szeretnem kerni,hogy kinek milyen a tapasztalata mas tablettaval. VAgy aki Minervat szedett es neki milyyen mellekhatasai lettek(mellnovekedes,hizas stb.)
2010. márc. 9. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:

A mai tablettáktól már nem lehet hízni. Hízás-fogyás - részint alkati kérdés, részint életmód függő. Én 7 évig szedtem bogyót, ha nem figyeltem oda híztam, ha diétáztam, mozogtam fogytam. Én ilyen alkat vagyok, te meg olyan.


Ezért nem érdemes váltani.

2010. márc. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
különbensem egészséges a hormonhízás.
2010. márc. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább azt próbáld, hogy 1-2 hétig diétázol, utána pedig visszaállsz a rendes kajálásra. Így hízni fogsz. Ez a jojó effektus, a fogyni vágyók halála.
2010. márc. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!