Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » S. O. S.! Ha a gyogyszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S.! Ha a gyogyszert nincs lehetosegem kivaltani csak egy hettel azutan mikor el kene kezdenem ujra szedni baj lehet? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Szoval... Vasarnap kene elkezdenem de csak jovoheten penteken tudom kivaltani. Szoval ot napokesneknek... Ebnol baj lehet ? Vagy minden rendben csak egy-ket hetig kiegeszito vedekezest kell alkalmazni?

2015. aug. 14. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:

1) Eleve 1 hét késéssel nem is folytathatod anélkül, hogy ne csessz ki a szervezeteddel... meg kellene várnod, míg újra megjön magától.


2) remélhetőleg most nem éltek nemi életet, mert ha nem szeded be vasárnap, akkor most, a szünetben folytatott aktusból is terhes lehetsz!

A tabletta csak akkor véd a szünetben, ha időben elkezded a következő levelet!


3) Nem, nem lenne elég 1-2 hét kiegészítő, mivel teljesen random mód kezdenél neki ismét, nem a ciklushoz igazodva.

2015. aug. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Koszi!

Es ha kihagyok wgy honapot baj lesz?

Vagy ha csak egy napot csusznek?

2015. aug. 14. 17:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha voltatok most együtt, akkor a teherbeesés esélye 1 nap csúszásnál is fennáll.


Ha nem voltatok most együtt, akkor 1 hét kiegészítő elég lesz.


Milyen bajra gondolsz az 1 hónapos kihagyásnál?

-teherbeesés

-semmi garancia, hogy rögtön visszaáll a normál ciklusod, ha leteszed a tablettát. Lehet többet kell majd várnod 1 hónapnál.

2015. aug. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ugy gondoltam ha egy honapig nem szednem , gumival csinalnank es majd ujra egy honap utan.


Es a szunet elott kihagytam egyett de potoltam a masikkal egyidoben. Akkor voltunk egyutt a parommal de nem ment el bennem. Ahogy a szunetben sem de rendesen megjott.

Es most vasarnap (holnap) kene elkezdenem de csak hetfon lesz bent az orvos akkor tudok iratni es kivaltani. Szoval egy napot csusznek. De akkor egy hetig vagy ameddig szukseges kiegeszito vedekezest alkalmaznank. Szerintetek igy rendben lenne?

2015. aug. 15. 01:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lenne rendben, már leírtam, tégy a belátásod szerint.
2015. aug. 15. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hallod...Menj be egy gyógyszertárba, mondd el hogy ez van, most kellene bevenned, oda fogják adni recept nélkül is
2015. aug. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam volt ilyen én három napot késtem a tabival. szexeltem a barátommal ugyanúgy gumi nélkül, annyi különbséggel hogy nem élvezett belém.Én így nem estem teherbe.
2015. aug. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!