Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok, help a pesszáriummal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, help a pesszáriummal kapcsolatban (? )

Figyelt kérdés

Nincs menzeszem nekem (kB 3 éve) és a párommal ugye azért sokat szoktunk szeretkezni és nemszeretjük a gumit, gyógyszert nemszedhetek (majd szerdán kiderül ha mégis szedhetek) a megszakításos ugye meg nem eléggé biztonságos, mivel nincs menzeszem attolfüggetlenül még teherbe eshetek (azthiszem) hisz peteérésem bármikor lehet (ezt a dumát nyomják nekem) és ezért gondolkoztam el a pesszáriumon, eléggé szimpatikus kis fogamzásgátló módszernek tűnik de nem vagyok eléggé profi-e téren így hát ha valaki elmagyarázná h mi hogy van ezzel kapcsolatba pl: hogy ke felhejezni, mennyibe kerül, mennyire biztonságos stb...előre is köszönöm a válaszokat:)


Ui: (menzeszem volt, csak hormonális okok miatt elmarad már egy ideje és ezért vagyok kicsit kétségbeesve)



2015. aug. 14. 01:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Pesszáriumot elvileg nőgyógyász írja fel mert nagyon nem mindegy a méret, meg nem is mindenki használhatja.


Ha elmész ő úgy is elmond mindent.

2015. aug. 14. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
csináljátok megszakítással
2015. aug. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
amúgy meg orvos jobban meg tudná mondani,ha komolyan érdekelne egy kicsit is,akkor elmennél kivizsgálásra és kiderülne minden :) és fel is helyezné neked.
2015. aug. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Keeedves #3 Mondtam h szerdán derül ki mert akkor megyek:)) és mivel voltam és kiderült 1-2dolog (van 1 cystám és gyógyszerekkel megindítják a menstruációt) Szval ameddig nem áll helyre a menzeszem marad a gumi:DD
2015. aug. 20. 00:18
 5/8 anonim válasza:

Én most álltam át a pesszáriumra. Meglepően egyszerű a fel és a levétele is (legalábbis amit én használok). Magyarországról is lehet rendelni és nem feltétlen kell orvossal felíratni meg ilyenek... Nekem 17ezer volt a pesszárium és a kontragél együtt, de a pesszáriumot 2 évig lehet használni és csak a gélt kell újra rendelni. Ezen az oldalon minden infót megtalálsz: [link]

Én Caya pesszáriumot rendeltem, de itt van egy összehasonlítás a FemCappal: [link] caya-vagy-femcap/

És a felhelyezésről is van egy videó az oldalon, de tényleg kb 20 másodperc az egész. A Femcap 98%-os, a Caya 96%-os védelmet ad fogamzásgátló géllel. És az anyagára elvileg nem lehetsz allergiás

Ha van egyéb kérdésed szívesen válaszolok :)

2015. szept. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Tudom, hogy nem mostani kérdés, viszont láttam, hogy az utolsó válaszoló caya pesszáriumot rendelt. Ezzel kapcsolatban lenne pár kérdésem. Láttam, hogy előre kell utalni a pénzt és ez picit megijesztett, mert nem tudom mennyire megbízható. Neked is előre kellet utalnod? Mennyi idő után kaptad meg?
2015. nov. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én nem előre utaltam, hanem kijelöltem egy csomagátvevő pontot és ott a helyszínen fizettem ki, megbízhatóak.
2016. jan. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
kb 3 nap múlva meg is érkezett
2016. jan. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!