Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy szűz nő fel tud helyezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szűz nő fel tud helyezni magának pesszáriumot?

Figyelt kérdés
Szüzességem elvesztésére készülök és elég ideges vagyok, mert a barátom gumi nélkül akarja, mert úgy igazi és meg kell adni a módját. De vhogyan kéne védekezni. A pesszáriumra gondoltam, de azt hogyan teszem fel szüzen???? Már egy ujj is fáj úgy általában, pláne egy tárgy :O Segítsetek!

2015. aug. 11. 13:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
fel hát ha kiszakadt a hártya.
2015. aug. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Megvan a hártyám, a doki szerint jó vastag, ezért vagyok olyan szűk. Lehet, hogy át se szakad az első szexnél, azt mondta probáljuk meg, de lehet, hogy át kell vágni :(
2015. aug. 11. 13:45
 3/16 anonim ***** válasza:

Ilyen barát mellett neked már nincs is szükséged ellenségekre.

A pesszáriumot a méhnyakra kell felhelyezni, így akadályozza meg a spermiumok bejutását a méhbe. Ezt ötvözni szokták még spermicid krémekkel, tovább növelve a védelmet. Ezt egy szűz nő nem tudja használni, ameddig a hártya át nem szakadt, nem tudja a méhnyakra helyezni, másrészt a pesszárium használata nagy gyakorlatot is igényel, mert ha rosszul teszed fel, teljesen hatástalan.


Létezik hüvelytampon vagy hüvelytabletta, ami hasonlít a spermicid krémekhez, csak hatékonyabbak, ha már végképp nem akartok óvszert használni.

2015. aug. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%
a hártyától nem leszel szűkebb,ez hülyeség
2015. aug. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%

Az ötlet kivitelezhetetlen. A pesszáriumot nőgyógyász írja fel, miután megvizsgálja a méhszájat, és megállapítja a megfelelő méretet. Ezt nem fogja tudni megtenni, ha szűz vagy, és ha nem a fém kacsával akarod elveszíteni a szüzességed, akkor inkább hanyagold ezt a dolgot...


Először csináljatok pár alkalmat gumival. Nem, nem lesz az igazi, de az első néhány alkalom amúgy sem az, örüljön neki a barátod, ha egyáltalán be tudja tenni! Aztán, ha már belejöttetek, akkor találjatok olyan módszert, ami mindkettőtöknek megfelel.

2015. aug. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
kérdező hány éves vagy ?
2015. aug. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
21 vagyok
2015. aug. 11. 15:48
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem tablettával védekeztek?
2015. aug. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én olyan mérget nem vagyok hajlandó szedni, ezért gondolkoztam a pesszáriumban, de akkor marad a gumi..... köszi a válaszokat
2015. aug. 11. 17:07
 10/16 anonim ***** válasza:
76%

"mert a barátom gumi nélkül akarja, mert úgy igazi és meg kell adni a módját"


A barátod tipikusan az a fajta ember, aki magasról szarik rád, csak a saját élvezete érdekli.

2015. aug. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!