Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet terhes a barátnőm ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet terhes a barátnőm ha nem mentem el belé?

Figyelt kérdés
Tegnap este elfogyott a gumi, de mi nagyon szerettünk volna szeretkezni. Nem mentem el, de valahogy nyugtalanító a helyzet. Sok helyen olvasom, hogy már az előváladéktól is teherbe eshet valaki. 30.-a körül volt meg neki és egy rá 8-9 napra történt. Mennyi ré az esély, hogy terhes lett?

2015. aug. 10. 11:04
1 2
 1/11 anonim válasza:
Lehet, de ne az esélyeket latolgasd, mert ha csak 1% is van rá, akkor is teherbe eshet.
2015. aug. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
lehet rá esély :) de csináljon tesztet majd kb 1 hét múlva, most még sem teszt,sem nőgyógyász nem tudja megmondani. Vagy esemény utáni tabletta, bár azzal már elkéstetek
2015. aug. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
10 honapja csinaljuk gumi nelkul a baratommal meg nem sikerult felcsinalnia. egyebkent ha a ciklusat nezzuk igen, viszonylag nagy ra az esely, ugyanis a menzesz utan 1-2 hettel van ket nap amikor a no teherbe eshet viszont koztudott hogy a spermak nedves kozegben elelnek egy hetig is. ha legkozelebb ilyen van akkor rogton mossa ki szensavas vagy ecetes vizzel
2015. aug. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 orton ***** válasza:
92%
vagy egyszerűen gumi és/vagy tabletta. 1x játszottam el ilyen botorságot, hogy ráélveztem a csaj puncijára, soha többé azt a 3 hét várakozást, hogy most belefolyt-e, beletörölte-e stb
2015. aug. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#3: ezt hívják úgy, hogy szerencse. Másnak meg nincs szerencséje, és mégis teherbe esik már az első alkalommal.

Lehet a megszakításos módszert alkalmazni, de csak akkor, ha nem lenne probléma egy véletlenül becsúszó gyerek.

2015. aug. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Pontosítva az előttem szóló válaszát, fertilis időszak kb a mentruáció lezárulása után 1 héttel _kezdődik_ és a 2. hét végén zárul. Magyarán elméletben elkaptátok a fertilis időszak elejét. VISZONT én kétlem, hogy az ondó nyújtotta energiatartalék nélkül az esetlegesen az előváladékba bekerülő spermiumoknak volna esélye életben maradni az ovulációig.


#3: A spermiumok kapcsán biztos vagy abban az 1 hétben? Nekem nagyon max 3 nap rémlik. 1 hét borzasztóan hosszú időnek tűnik annak fényében, hogy a tartalék tápanyagukat a mozgásra kell "elpazarolni", ha el akarnak jutni a megtermékenyítés helyéig.

2015. aug. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A #3 valójában #2 akart lenni. :(
2015. aug. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, lehet terhes. Vegyetek egy tesztet.
2015. aug. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet. Ő mással is szexelhetett.
2015. aug. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én így lettem terhes. A helyetekben szaladnék 72 órás tabiért, még időben vagytok.
2015. aug. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!