Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lesz valami hátrányom abból,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valami hátrányom abból, hogy recept nélkül veszem a fogamzásgátló tablettát?

Figyelt kérdés

Elvégre egyik orvosnál sincs dokumentálva, hogy szedem.

Évente 2x járok teljes vérképet csináltatni, tehát emiatt nem aggódom, minden rendben velem, nem ész nélkül szedem.


2015. aug. 6. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Minden orvosodnak tudnia kellene, hogy szedsz valamit, mert ahhoz mérten írják fel a többi gyógyszert, ha esetleg szükséged lesz rá...


Egyébként honnan szerzel recept nélkül fogamzásgátlót? Ha valami fekete piaci cucc, akkor nem szedném a helyedben...

2015. aug. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, a receptet es a gyogyszert legalabb egyszer egymas melle kell tenni, mert igy kolcsonhatasba lepnek egymassal, csak igy hat igazan.
2015. aug. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, mondjuk vizsgálat nélkül kinyírod a májad, trombózist kapsz...mindkettő halálos lehet :)
2015. aug. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Recept nelkul? Hogy?
2015. aug. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is szedtem két évig recept nélkül, és nem lett semmi bajom, de azért jobb, ha elmész orvoshoz. (első alkalommal orvos írta fel vizsgálat nélkül, aztán utána már nem jártam háromhavonta iratgatni), a városunkban egy patika mindent kiad, amit kér az ember, a kérdezőnél is ez lehet a helyzet, vagy patikus ismerős.
2015. aug. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Recept nélkül? Ha valami hamisítványt a fekete piacról,lehet hogy különösebb bajod nem lesz,esetleg teherbe esel....
2015. aug. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Gyógyszerész vagyok, nem kell hozzá recept nekem.
2015. aug. 7. 14:37
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha nőgyógyász írja fel, akkor már egyből ki van zárva a trombózis lehetősége? Na, ez újdonság!
2015. aug. 7. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!