Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy újabb kérdés az előváladék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy újabb kérdés az előváladékról (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok! A véleményetekre lennék kíváncsi...:) Nagyon felkapott téma lett mostanában a szexualitáson belül az előváladék sztorija. Magam is nagyon sokat olvastam már róla, de nem igen találtam két egyező véleményt. A kérdésem az lenne, hogy szerintetek valóban ennyire egyszerű lenne teherbe esni tőle? Számomra annyira hihetetlen a gondolat, hogy csak na. Annyi pár küzd évekig tehetetlenül azért, hogy családot alapíthasson (ismerek sajnos ilyet) mások meg annyitól bekapják a legyet, hogy hozzáér a srác pénisze a lány vaginájához? Lassan tartsanak azok nők akik még nem érzik itt az idejét annak, hogy családot alapítsanak attól, hogy már egy pislogástól is kipottyantanak egy kis lúrkót? Nem vagyok biológus, totál nem vagyok jártas ebben a témában így hát meglehet, hogy ez mégiscsak így működik. Amit én olvastam erről külföldi honlapokon az az, hogy az elővádék akkor tartalmaz spermiumot, ha előtte a férfinek volt magömlése és nem 'ürítette' ki a húgycsövét. Így a második menetnél már tényleg gázos, ha a pasid csak úgy, natúr berakja. Ez okés a részemről. Na de mi van az első menetnél? Például akkor, ha petting során srác izgatja a lány vagináját a péniszével, de nem teszi be neki, de az előváladék odakerül? A kisfickók máris felvándorolnak és bumm?

A sok előváladék-fanatikus meg már jön rosszmájúan gratulálni. (Na jó, ez érdekes példa lett). Ne már. Az előváladékot a Cowper-mirigy termeli és az elsődleges funkciója az, hogy kitisztítsa a húgycsövet, és kedvező terepet biztosítson a spermiumoknak a vizelet savas kémhatása miatt, nem pedig az utódnemzés. Még mielőtt valaki leharapná a fejem ezért, tisztázzuk, hogy senkit sem buzdítok a megszakításos módszer alkalmazására, védekezzetek csak, így is túl sok a gyökér világon, csak simán véleményekre lennék kíváncsi :)



2015. júl. 31. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:

A véleményem a következő szerintem veszélyes akkor is ha aznap nem volt sex

Hogy miért?

Foglalkoztam mostanában a férfi sterilizáció kérdésével és voltam urológusnál is/ehhez nem kérek senkitől véleményt eü ok miatt volt/ és azt mondta ha az ondóvezetéket el vágják mind kettőt még utána védekezni kell 15-20 alkalommal is mert maradhat vissza sperma és még teherbe eshet a nő majd ha egy bizonyos aktus és idő el telt és megvizsgálták az előváladékot akkor lehetsz biztos hogy tiszta az előváladék!

Akkor ha egy nappal előtte volt sex ? akkor többszörös az esély szerintem!40:F

2015. júl. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pont tegnap olvastam egy kérdést, ahol megszakításos közösülés mellett lett terhes egy fiatal lány. És ez csak egy tegnapi példa, egy tegnapi eset. És sok ilyen van.

Tehát egy létező dolog, ahol sokkal kisebb az esélye a terhességnek, mintha beleélvezés történt volna, de jóval nagyobb, mintha rendesen védekeztek volna.

És mivel minden nő más, minden pasi más, így nem lehet tudni, hogy kinek jön össze így és kinek nem. Ha valaki babával is próbálkozik, két teljesen egészséges pár esetén is, ha az egész hónapban együtt vannak, lehet hogy az egyik párnál az első próbálkozós hónapba összejön, míg a másik párnak csak 1 év múlva.

Szóval pontosan azért nem ajánlott ez a fajta közösülési mód annak, aki nem akar még gyereket.

2015. júl. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

az emberek nem egyformák.

a nők és a férfiak sem.

egyik nő nehezen esik teherbe valami ok miatt ,a másik nő meg egyből még az előváladéktól is.

illetve a férfiak...

egyiknek "erősebb" a spermája valakinek annyira nem és idő kell hozzá.

2015. júl. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem a dolgot, köszi a válaszokat! :)
2015. júl. 31. 16:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazából nem teljesen ide tartozik, de nekünk az előváladék az óvszer külsejére került, meg az alhasunkra/szemétemdombomra. Előtte 1 nappal voltunk együtt. 2x fürdött és egy csomószor pisilt. Szerinted mennyi lehet az esélye? Az igazat megvallva parázok... Nem is kicsit.
2015. aug. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!