Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem elég az óvszer? Muszáj a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem elég az óvszer? Muszáj a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Valahogy nem tudom elképzelni azt hogy én gyógyszert szedjek. Vagy ez meg fog változni az idők során? Lányok ti hogy voltatok ezzel? Még nem csináltam. 18 vagyok.
2015. júl. 28. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég.
2015. júl. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
miért ne lenne elég?
2015. júl. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát én nem éppen nő vagyok.

Az óvszer és a fogamzásgátló sem 100%-ban biztonságos de mivel valamit használni kell mert nem mindenki akar már 15 évesen szülő lenni. Az óvszert ajánlom bár az érzés nem lesz olyan mint naturban de nem fogsz elhízni a hormonoktol meg nem leszel hisztérika és pattanásos. Az óvszernél a szavatossági időre figyelj mert ha az letelik akkor már nem lesz meg a sperma ölő hatása de ha nincs más jó a lejárt szav. idejü gumi is csak ne legyen lyukas. ;) kellemes intim perceket :*

2015. júl. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs általános spermaölő hatása az óvszernek, csak egy-két fajta van bevonva spermiciddel.


Ettől függetlenül elég az. Normális, rendeltetésszerű használat mellett szökőévente se szakad. Csak el kell olvasni a használati útmutatót és betartani.

2015. júl. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én 15 éves voltam, amikor a barátom megpróbált rábeszélni, akkor még szűz voltam, de féltünk volna csak óvszert használni, azt akarta, hogy szedjek még tablettát is.. az elején ellenkeztem nagyon nem tetszett a dolog, de aztán beismertem, hogy tényleg jó dolog a tabletta

megvártam, hogy betöltsem a 16-ot és nem sokkal utána elkezdtem szedni, azóta sincs semmilyen bajom tőle, sőt rengeteget segített a mensis bajaimmal, végre nem vagyok közben rosszul, a bőrömről eltűntek a pattanások és soha semmilyen mellékhatás nem jelentkezett :)

kb 1 éve szedem

2015. júl. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#3

Kicsit el vagy tájolva. A többségnél eltünteti a pattanásokat, kiegyensúlyozza a menzeszes napokat. Az óvszernek meg nincs spermaölő hatàsa..

2015. júl. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs menzesz tabletta mellett...
2015. júl. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Off : megvonásos vérzés van tabletta mellett.

Egyáltalán nem leszel hisztérika a taablettától.. sőt még pattanásos se :)

2015. júl. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Barátommal a kezdetek kezdetétől (lassan két éve) csak óvszert használunk (nem szedhetek gyógyszert)... Eddig egyszer sem történt "baleset"... Gyógyszert semmi pénzért nem szednék, még akkor sem, ha lehetne... Ez a módszer legalább nem befolyásolja a hormonokat...

18/L

2015. aug. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!