Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló /Milligest/ és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló /Milligest/ és Algoflex fájdalomcsillapító befolyásolja egymást?

Figyelt kérdés

Szombaton iszonyú fejfájás gyötört, muszáj voltam bevenni egy Algoflexet /Algoflex 400 mg/, és kb 10 perccel utána volt a fogamzásgátlóm bevételének ideje, tehát majdnem egyszerre vettem be a kettőt.

Éjjel pedig együtt voltam a párommal.

Szerintetek a két gyógyszer befolyásolja egymást?


/A gyógyszerek papírján nincs feltüntetve, hogy befolyásolná, de annyi mindent lehet olvasni, én már nem tudom mi igaz és mi nem/



2015. júl. 27. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem nem befolyasolja de ott a telefon hivd fel a nogyogyaszod es kerdezd meg
2015. júl. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,de tényleg megkérdezhetnéd az orvosodat, akár a háziorvosodat is.
2015. júl. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia nem szeretélek megilyeszteni mert nem jó megijedni

de az algoflex is valamijen szinten paracetamol vagyis anti biotikum igy csökkenthette a fog gatló hatását.

undv ,, 1 fönövér

2015. júl. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Úgy is, hogy több, mint 10 éve szedem?


Időközben felhívtam a nőgyógyászt, az asszisztens /csak vele lehet telefonon beszélni/ azt mondta, nem befolyásolják egymás hatását.


Azóta, illetve rá 2 napra, hogy együtt voltunk a párommal, előjöttek megint a felfázásos tünetek, amik már régebben, illetve évek óta mindig visszatérnek, de ez más tészta, gondolom.


Amúgy ez a terhességi tünetes dolog is annyira nem egyértelmű. Olyan általános dolgokat írnak, ami bárkinek lehet, pl hasi diszkomfort.

2015. júl. 30. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!