Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milligest fogamzásgátló és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milligest fogamzásgátló és Migrén?

Figyelt kérdés

A nogyógyászom Milligest fog.gátló tablettát írt fel. Csak az után, miután kiváltottam, olvastam el a mellékelt tájékoztatót. Meglepodve olvastam, hogy "aurás migrénesek" ne szedjék. Nos, én orokoltem az aurás migrént, nem egyszer volt már. Arra lennék kíváncsi, van-e más migrénes, aki szedi? És esetleg váltott-e ki migrént, esetleg azóta gyakrabban van-e migrénes "roham" vagy semmi extrát nem tapasztaltok?

Elore is koszonom a válaszokat, további szép napot! :)



2015. márc. 24. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
A nőgyógyásznak mondtad, hogy migrénes vagy? Minden panaszod el kell neki mondanod, mert neked való tablettát ír fel akkor.
2015. márc. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

és jártál neurológusnál is és különböző vizsgálatokon,amivel megállapították az aurás migréned?

Mert ha van papírod róla,akkor menj vissza a nőgyógyászhoz inkább.

2015. márc. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindenrol tudd a nogyogyász, de mivel már a levél felénél járok, nem szeretnék most kozben váltani, ezért kérdeztem véleményt.:)
2015. márc. 24. 17:37
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindenhol voltam, és tudom, hogy ilyen betegségem van. Ezt nehéz lenne mással osszekeverni. Családban oroklodott.
2015. márc. 24. 17:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért nem szabad ilyen esetben fogamzásgátlót szedni, mert növeli a stroke kockázatát. Én nem tenném a helyedben, akkor pedig pláne nem, ha ezek mellett még plusz rizikófaktorod is van (pl. dohányzás, túlsúly, magas koleszterin stb.).
2015. márc. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem, koszonom szépen a választ :)
2015. márc. 24. 19:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne szedj semmilyen foggatlot. NekEm mindenem tonkretette. Savasitanak ezek, igy refluxom volt es az osszes fogam kilyukadt, allando koroMgomba, huvelygomba. Az ovszer a legjobb! N
2015. márc. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!