Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha se fogamzásgátló, se gumi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha se fogamzásgátló, se gumi, se spirál, akkor mi?

Figyelt kérdés
A fogamzásgátlónak mellékhatásai voltak, a gumiban egyikünknek sem jó érzetre, spirálja nem lehet mert kettős méhe van. Akkor mégis mi? Végső elkeseredettségünkben már a megszakításon(nem védekezés, tudjuk)és a művi meddővé tételen gondolkodunk, de egyik sem egy túl jó megoldás.

2015. júl. 25. 12:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
76%

A vazektómiának miért ugyanazok lennének a mellékhatásai, mint a tabinak?

Mi a baj az óvszerrel? Kicsit túl kellene esni ezen a "jaj de szar a gumi" koncepción, és rá kellene jönni, hogy közel sem olyan borzalmas dolog.

Vagy spermicid és megszakítás, esetleg pesszárium.

2015. júl. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Pesszárium. Nincs mellékhatása és lehet érezni a partnert.
2015. júl. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
89%

Óvszer!

Nem szeretni kell, csak ha szexelni akarsz és nem akarsz gyereket, akkor használod.

Igen is lehet benne élvezni a szexet, nem is kicsit, a párommal mi is ezzel védekezünk, mert mást vagy nem lehet eü-i szempontból, vagy nem tartjuk biztonságosnak, ki még soha nem szakadt, és bár nyilván nem olyan, mint nélküle, de az fontosabb, hogy ne legyen nem kívánt terhesség, illetve az egészség rendben legyen, minthogy most nem olyan, mint nélküle.

Nagyon nagyokat tudunk élvezni így is!:D

Amúgy sokszor azt gondolom, hogy nem is az érzékekkel van gond, hanem sok ember agyban dönti el, hogy a gumi s..zar. És akkor persze, hogy úgy is érzi.

Nem úgy kell felfogni, hogy milyen rossz, hanem hogy nincs más, ami megbízható, de a szex meg jó, ennyi.

2015. júl. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
5%

# 13: Ne haragudj, de attól, hogy neked jó, másnak még nem biztos, hogy nem. Szexuálisan tapasztalt nő vagyok, használtam már sokféle fogamzásgátlási módszert, de én bizony gumival nem élvezem, mert

-nem kétperces menetekhez vagyok szokva, hanem hosszú (akár több órás) szeretkezésekhez. Ennyi ideig a természetes síkosítás gumiban nem megoldott, állandóan síkosítót kell használni

-elég nyitott vagyok, tehát nálam igazán nem fejben dől el, próbálom én gumiban is élvezni, tudom is, de míg gumiban egy menet alatt max. 1-2 orgazmusom van, gumi nélkül akár 10-12 is

-óvszerhasználat mellett gyakrabban küzdök gombás fertőzéssel, valószínűleg a mesterséges síkosítás miatt

-nekünk egyszerűen lelki többletet nyújt az élmény, hogy a partnerem belém élvez


Hadd döntse már el mindenki, hogy számára milyen védekezési mód a megfelelő, és ha nem szereti az óvszert, akkor szíve joga mást választani! Évtizedekig szedtem fogamzásgátlót, használtam hüvelygyűrűt, minden gond nélkül, csak előnyeit tapasztaltam, hátrányát egyáltalán nem. Most már a korom miatt inkább kerülöm a hormonális fogamzásgátlást, de a gumit a fentiek miatt továbbra sem sikerült megszeretnem, úgyhogy pesszáriumra szeretnék áttérni.

N

2015. júl. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
*nem biztos, hogy az.
2015. júl. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
89%
78%-os: Senki se mondta, hogy mindenki használjon kotont, mert az a király. Csak azt, hogy ha nem akarnak gyereket, más módszert meg nem tudnak a védekezésre, akkor bizony inkább az élvezetből kell leadni pár %-ot, mint a biztonságból...
2015. júl. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
89%

Kedves 14-es!

Az állandóan visszatérő gombás fertőzés pedig biztos, hogy nem a síkosítótól van, hanem mert nem vagy rendesen kikezelve belőle, és mivel nem használtok gumit, ergo a fertőzést átadod a kedves partnerednek, ő meg neked vissza és ide-oda ping-pongoztok vele!

És hosszú időre nem jó a gumi? Mi sem 3 perc alatt végzünk, mégis kellően meg van végig a síkosság és képes vagyok többszöri orgazmusra is.

Szóval azért, mert te képtelen vagy rá és nem vagy rendesen kikezelve a gondjaidból, attól még lehetne ez másképp, de szó se róla, ha neked így jó. A te dolgod.

Viszont akinek semmi nem jó, akkor azt gondolom, ha valóban nem akar gyereket, akkor ez az egyik legbiztonságosabb dolog, csak valóban ahogy az egyik válaszoló írta, egy picit le kell adni az élvezetből. De ha fejben eldöntöd, hogy mással nem lehet és nem az élvezetet helyezed ilyen módon előtérbe, akkor nincs az az ember, aki ne élvezné rendesen a szexet gumiban-gumival!

2015. júl. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
# 17: Olvasd el újra, amit írtam. Óvszerhasználat idején szokott lenni gombás fertőzésem, amikor nem használok óvszert, akkor nem. Tehát szó sincs arról, amit írsz! Azokban az években, amikor hormonálisan védekeztem, gyakorlatilag egyáltalán nem volt gomba, amikor gumit használtam, akkor meg kb. egy hét után jött ki.
2015. júl. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Egyébként a figyelmetlen olvasóknak újra felhívom a figyelmét, hogy mind a magam, mind a kérdező helyzetére a pesszáriumot tartom a legideálisabbnak. Nem azt mondtam, hogy ne védekezzen, hanem egy olyan módszert javasoltam, ami a Pearl-indexe alapján az óvszernél sokkal nagyobb biztonsággal véd a nemkívánt terhességtől, mégsem hormonális.

De úgy látszik, efelett az óvszer-rajongók átsiklottak...

2015. júl. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

# 16: [link]


Óvszerhasználat mellett 100-ból 12 nő esik teherbe éves szinten, rendszeres nemi élet mellett, míg pesszárium használatával 2. Akkor mégis mit értesz az alatt, hogy le kéne adni a biztonságból?

2015. júl. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!