Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A párommal menstruáció 2....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal menstruáció 2. napján szexeltünk?

Figyelt kérdés
Mennyi az esélye hogy teherbe esek? első 2 napban szoktam nagyon vérezni. Megszakításos módszerrel védekeztünk. Máskor is csináltuk már úgy és nem lett semmi baj. Csak most amikor kihúzta kicsit több előváladék volt a nemi szervén mint szokott. De tudja hogy nem ment belém mert még időben kihúzta. Kicsit aggódom. Még ha belém is spriccelt egy kicsit mennyi az esély rá?

2015. júl. 21. 21:57
 1/1 anonim ***** válasza:

"Máskor is csináltuk már úgy és nem lett semmi baj."


Ugye tudod, hogy a terhesség nem úgy jön létre, hogy egy ideális alkalomból már jön is a baba?! Na hát ebből az is következik, hogy ha x alkalommal nem estél teherbe, attól x+1. alkalommal még simán lehetséges!


Az egy dolog, hogy nem élvezett beléd, de az előváladék is tartalmaz spermiumokat! A ciklus eleje még naptármódszer esetében is igencsak tabu! Nem a legfogamzóképesebb időszak, de mondjuk a második legfogamzóképesebb. Ha már rizikóztok, akkor ovuláció után lehet, de ahhoz nagyon jól kell ismerned a tested! És még így is van esély arra, hogy terhes leszel!


Én igencsak jól ismerem a testem működését, ráadásul egy szervi probléma miatt kicsi az esélyem a teherbeesésre, de ciklus 2. napján bizony nem szexelnék védekezés nélkül.

2015. júl. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!