Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fiúk! Óvszer felhelyezesekor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Óvszer felhelyezesekor fityma helyzete?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Valószínűleg most lesz az első, és azt szeretném kérdezni hogy szex közben mindenképp hátra kell húzni a futamát vagy nem? Mert ha hátra húzom akkor kicsit kellemetlen, ahogy feszül a bőr. Hátra tudom húzni és az elelvezessel sincs probléma, csak kicsit kellemetlen érzés.

2015. júl. 12. 11:12
 1/3 nort válasza:
100%
Hát ha tényleg "most lesz az elso 11:12 kor" akkor már elkéstem :(
2015. júl. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy kicsit szűk a fitymád, vagy rövid a féked ha feszülést érzel. Jobb kezelni, hogy szex közben ne legyen gond belőle. De egyébként teljesen mindegy a fityma helyzete, de szerintem jobb érzés hátrahúzva. Bár a gumi egyébként is sokat ront.
2015. júl. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, és egyébként azóta kicsit probalgattam és huzogattam hátra és ugye nyugalmi állapotban sima a dolog de így most merev állapotban sem volt annyira kellemetlen. Szóval ha rendszeresen huzogatom hátra akár a tisztitason kívül is akkor elkerülhető a műtét vagy ilyesmi nem?
2015. júl. 12. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!