Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy nap 3 fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nap 3 fogamzásgátló tabletta bevétele nagyon káros?

Figyelt kérdés

Szerda este 10-kor elfelejtettem bevenni, másnap csüt. reggel 6-kor bevettem, majd egy hasmenésem volt, ezért bevettem még egyet, de azt is 12 órán belül, az eredeti elmaradt pótlására. Szerintem a kettőből már valami csak felszívódik...


Csüt. este 10-kor pedig bevettem a szokásos este 10 órásat. Ez tehát egy nap 3 tabletta. Soha nem csináltam még ilyet, és nem is fogok, nem gondolnám, hogy nagyon bezavar a hormonháztartásba.


Előtte 20 napig nem volt szex, utána 10 napig nem lesz.

Így tuti nincs terhesség, igaz?



2015. júl. 9. 20:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Tekintve, hogy nem volt szex, lehet annyit javíthattam volna, hogy a 3.-at nem este 10-kor, ha késleltetve pl. éjjel 2-kor veszem be, hogy az még nem nagy késés, de mégis nagyobb időtávolság a 2 másikhoz, aztán így nem olyan nagy a dózis talán.
2015. júl. 9. 21:19
 2/5 anonim ***** válasza:

A hasmenéssel, a bevett gyógyszer nem ürült ki, mivel a híg széklet a belekből jön, nem a gyomorból. Függ attól mikor volt hasmenésed, menyire volt híg a széklet.


Szigorúan tilos 2 tabletta bevétele, ha csak a nő gyógyászod nem rendelkezik másképpen. Pl. Telefonon felhívod és meg kérdezed.


Terhesség még a rendes gyógyszer szedés mellett is lehetséges, biztos módszer nem létezik! Keresd fel az orvosod, mihamarabb!

2015. júl. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En szedtem mar nogyogyaszom tanacsara 2 tabit egy nap reggel este de csak mert kesobb kezdtem szedni . A kerdeshez sajnos nem tudok hozza szolni en meg sose szedtem be plusz tabit hasmenes miatt
2015. júl. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó, de azért nem dől össze a világ, annyira csak nem nagy dózis, és nem vagyok rosszul sem.
2015. júl. 9. 23:01
 5/5 A kérdező kommentje:

Meg szerintem ez speciális eset, mert ahhoz, hogy pótoljam az elmaradtat, ahhoz reggel be kellett vennem. Mivel nagyon vizes hasmenésem volt, azért vettem be még egyet. Az esti 3. az meg a szokásos esti, azt meg azért kellett.


Oké soha többet nem lesz ilyen. De mivel minimális egy tabletta hormonja, ezért tök elhanyagolható szerintem ez az egész dolog, főleg, hogy kettőt kora reggel, egyet késő este vettem be, szóval nagyjából sok idő telt el reggeltől estig.

2015. júl. 9. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!