Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyibe kerül kb a fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül kb a fogamzásgátló tabletta egy havi és havi adag?

Figyelt kérdés
Mert olvastam olyanokat hogy van akinek állítólag 20.000 ft körül van,még tanulok(18 éves vagyok)nekem ennyim azért nincs rá....

2015. júl. 7. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
van ingyen is: ne szexelj!
2015. júl. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
*és három havi adag
2015. júl. 7. 16:55
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy ingyen kell csak hogy 20.000 nem lenne rá...
2015. júl. 7. 16:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Átlagban 6-9ezer a 3! havi adag! Nem egy havi.
2015. júl. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Minek dugsz, ha pénzed sincs rá?
2015. júl. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez gyógyszere válogatja.


Az enyém pl. 3 havi kb. 7.500 Ft, míg barátnőmnek szintén 3 havi kb. 4.000 Ft.


Nem te döntöd el, hogy milyen olcsót vagy éppen drágát szeretnél szedni. Jó esetben az orvosod a számodra legmegfelelőbbet írja fel!

2015. júl. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tabletta és gyógyszertár függő. Amit én szedek az átlagosan 7000 ft a 3 havi adag. Vmelyik gyógyszertában 6800, vhol pedig 7200 ft is lehet
2015. júl. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a normális válaszokat.Akkor azért ilyen sokba ritkán kerül úgy látom...

És hogy miért "dugok"? Mert szex bizony van egy normális kapcsolatban,ennek ellenére nagyon sokan nem olyan gazdagok hogy pl 20.000-t tablettára tudnának költeni...

2015. júl. 7. 23:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint ez a 20.000 Ft vagy full hazugság volt, vagy pedig nem kicsit költői túlzás. Az én gyógyszerem is a drágább gyógyszerek közé tartozik és mint írtam kb. 7 ezer Ft. Mellesleg én régebben találtam egy táblázatot, ahol a Magyarországon kapható létező összes fogamzásgátló tabletta neve és ára fel volt sorolva egy táblázatban. Keress rá, ha gondolod. Kíváncsi vagyok fogsz-e találni 20 ezer Ft-osat.
2015. júl. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!