Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Dienelle fog. Gatlonal nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dienelle fog. Gatlonal nem jött meg mi a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Valtottam cypromix rol dienelle re es az elso level bogyo beszedes után nem jelentkezett verzes csak barnas folyasom volt...a baratom nem nent el bennem es tesztet is csináltam de negativ lett... nemtudom hogy most terhes vagyok vagy a bogyo szorakozik a váltás utan... az orvos ram hozta a fraszt h csináljak tesztet ... szerintetek ?dienille tapasztalatok ?



2015. júl. 3. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:
barna folyás is vérzés volt...szóval nincs bajod,megjött.
2015. júl. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Dienille-t szedek semmi gondom nincs vele eddig, a váltástól lehet, de az orvosnak igazán illett volna valami okosat mondani..
2015. júl. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!