Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ezt nem értem! Lindynette20-fo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt nem értem! Lindynette20-fog. Gátlónál, kell várni 1-2, esteleg 1 hónapos időt, amíg hat? Vagy már első szem bevételétől védelmet ad?

Figyelt kérdés

Először szedek fog.gátlót,és ugye doki azt mondta mensi 1. napján kezdjem el szedni,ez ha jól megy(nem késik,nem elöbb jön meg)akkor nov.29,ekkor elkezdem szedni,(mivel mensi alatt am sem élek nemi életet)ezért 1 hét "marad",de a kövezkező héten menses után már véd,szóval,nem kell mást védekezés.Azért kérdem mert itt olvastam hogy 1hónapot vártak,addig szedték,s prsze óvszerrel védekeztek.Szóval ez így van vagy már az 1-2-3.-....naptól védelmet add,

Előre is köszönöm 17/L


2009. nov. 13. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:

szia!

én is ilyet szedtem pont, és én sem tudtam, meg anya sem, ezért inkább vártam 1 hónapot. Abból úgysem lehet baj, és utána meg tuti véd már ;)

2009. nov. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minden fogamzásgátlóra más van szinte írva. Úgy kell követni az utasításokat ahogy a tájékoztatón van, vagy a nőgyógyászod mondta. Általában 7 nap van ráírva hatásidőnek, de érdemes kivárni egy hónapot is ha nem akarsz babázni.
2009. nov. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a menstruáció első napján veszed be, akkor a 8. naptól hat. Ennyi. ez van ráírva, hülyeség, hogy egy hónapot kell várni, ha nem akarsz terhes lenni. Én a 8. napon szexeltem, nem lettem terhes..naháááát!
2009. nov. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sokan tudnak még rajtad kívül olvasni :P de nem volt ráírva a papírjára
2009. nov. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok. ilyet szedek. Rá van írva.
2009. nov. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát:)Sokat segített..inkább akkor én is várok 1-2..hetet vagy akár 1 egész hónapot,semmiképpen nem akarok babázni!:)
2009. nov. 14. 06:36
 7/8 anonim ***** válasza:
nyugodtan szexelhetsz 1-2 hét után is, nem fogsz babázni. Én is a 9. napon szexeltem. Ha teherbe esnének a lányok, akkor nem az lehetne ráírva a tablettára, hogy véd a 8. naptól. Meg az orvos sem mondaná.
2009. nov. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen neked is a válaszodat,végül is igen,csak jobb félni mint megilyedni,ezért kérdeztem:)
2009. nov. 15. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!