Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most mit tegyünk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel multhét hétfőn voltunk együtt azaz lassan 2 hete valamiért ráparáztam arra hogy terhes lesz pedig gumiban csináltuk rendesne meg minden de az lenne a kérdésem hogy mik a terhesség első jelei ? Mert azt mondta nekem hogy azóta sokat iszik mert nem szokot ennyit inni és mintha nagyobb lenne a cicije. Van 2 héten belüli fogamzásgátlás vagy valami ?:c
2015. júl. 1. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
72 oras tabletta max. Ha ennyire nem vagy biztos benne akkor vegyetek terhessegi tesztet. de szerintem az idojarastol is elkepzelheto hogy azomjasabb. Hany evesek vagytok?
2015. júl. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ő 17 éves én 18 vagyok. És 2 héten belül mit lehet tenni ?
2015. júl. 1. 17:22
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Felnőni.
2015. júl. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A menstruációs ciklus során is több változáson megy keresztül a nöi szervezet a hormonoknak köszönhetően. Ilyen pl. az emlők duzzadása. Nem kell aggódni, ha rendeltetésszerűen használtátok a gumit.

Ha mégis biztosra akartok menni, akkor az aktus után három héttel tesztet lehet csinálni ellenőrzés képpen!

2015. júl. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Védekeztetek, szóval hangyap_csnyi esély van arra, hogy terhes.

Valószínűleg csak parázik és bebeszéli magának a tüneteit. Az meg hogy többet iszik normális, végül is nyár van vagy mi a fene.

2015. júl. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 vorarlberna ***** válasza:
2015. júl. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem értelek, normálisan gumiban szexeltetek akkor nem terhes, és hogy ez két hét múlva jut eszetekbe az már paranoia.

nőhet a melle 17 évesen, meg hormonális változásokon is keresztül megy, lehet nemsokára meg fog neki jönni. az meg hogy szomjas nem terhességi tünet, nyár van , meleg van, johogy iszik.

nekem menses előtt kapaszkodj meg két héttel, tehát fél hónapig fáj a mellem meg meg van duzzadva, ugyhogy ne parázzatok.

2015. júl. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!