Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátommal már nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal már nagyon szeretnék szeretkezni. De nem szeretnénk gyereket. Mit tegyünk? Többi lent 17/L

Figyelt kérdés

Hallottam a Pharmatex fogamzásgátló kúpról és tablettáról is.. szeretném kikérni a tapasztalataikat róla és azt hogy hogyan kell használni.. (vény nélkül kapható-e?)


És hallottam a Fogamzásgátló tapaszról is, erről is szeretném kikérni a tapasztalataikat róla és azt hogy hogyan kell használni.. (vény nélkül kapható-e?)


Vagy ha tudtok valami olyat ajánlani ami bevállt és nem okozott gondot.. leírnátok? Előre is Köszönöm :) normális válaszokat várok!


2014. aug. 18. 15:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem óvszer főleg hogy még azt se tudjátok hányszor meg milyen gyakran fogjátok csinálni
2014. aug. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudok-e olyat ajánlani, ami bevált? Hogyne! Óvszer.
2014. aug. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nektek ez még korai.......
2014. aug. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem korai. 2 éve vagyunk eggyütt :)
2014. aug. 18. 15:34
 5/13 A kérdező kommentje:
És felvagyunk rá készülve!!!
2014. aug. 18. 15:34
 6/13 anonim ***** válasza:
a pharmatexrol ugy tudom h nem igazan biztonsagos
2014. aug. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
17 évesen illene elmenni a nőgyógyászhoz, és kikérni a tanácsát. Aki elég nagy és önálló a szexhez, az legyen egy vizsgálathoz is.
2014. aug. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Andizsuzsi nevű felhasználóhoz:

Csak drága nálunk nem magyar nyelven beszélő orvosok vannak.. és nekem pedig magyar az anyanyelvem! És nem nagyon beszélem az ukránt! Hidd el, ha tudnák ukránul rendesen el is mennék :////

2014. aug. 18. 15:40
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondom óvszer.Szerintem ott is kiadják, ha kéred, nem kell hozzá se recept se semmi, nagyon biztonságos és nincs semmi mellékhatása
2014. aug. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Óvszert használjátok.

Az orvosi kontroll nélküli gyógyszerszedés nagyon veszélyes lehet, felejtsd el!

2014. aug. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!