Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Igy ugye nem lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igy ugye nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Az az igazsag, hogy nagyon felek a teherbeesestol...

Ma vesztettem el a szuzessegem 18 eves vagyok..

Ovszert hasznaltunk+megszakitottuk+naptarmodszer.

Es letoroltuk a farkat meg a kezunket mielott az ovszerhez nyultunk..

Igy ugye eselytelen, hogy terhes legyek?

Felek:(


2015. júl. 1. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Minek szexelsz ha nem tudod az alapvető dolgokat?
2015. júl. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hidd el hogy mindent tudunk..azt is hogy mindenfele vedrkezes ellenere teherbe lehet esni.

2 ev utan fekudtem le a baratommal.

Es betegesen felek a terhessegtol..mert meg tanulni akarok nem tizenevesen gyereket.. :(

2015. júl. 1. 10:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Hallod én megértelek :)

Fogamzásgátlón nem gondolkodtál? Ha kicsit is ismered a testedet, tudni fogod, hat-e. Én pl mindig éreztem, mikor van peteérésem, amióta szedem a gyógyszert, semmi ilyet nem érzek. Ami tök jó, mert leállította a peteérést, szóval hat. Így nem.kéne megszakítani, meg a naptárral szórakozni. Ha még félsz, esetleg gyógyszer+óvszer, úgy már tényleg esélytelen, hogy terhes legyél :)

Lazíts kicsit, mert nem fogod élvezni ;)

2015. júl. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Farkát? Na jó, azért csak nem kutya a barátod....

Gyakorlatilag semmi esély a terhességre, de kicsit éretlennek tűnsz a dologhoz. Nagyon rágörcsölsz....Óvszer mellett is nagyon kicsi az esély, hogy teherbe ess, mellé a megszakítás elveszi az élvezetet.

Így nem lesz jó szex.

2015. júl. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Esélytelen,nem kell félned.
2015. júl. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nyugi igy nem.

ha nagyon parázol szedj tablettát plusz használjatok ovszert, és igy el is mehet benned.

tuti biztos

2015. júl. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat! :)

Nem lettem terhes:)

2015. júl. 19. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!