Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van itt olyan, aki pár hónapja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki pár hónapja kiírta ide a standard "lehetek-e terhes" kérdést, és most már tényleg terhes?

Figyelt kérdés
2015. jún. 29. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elég fura volt. 27/F
2015. jún. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Neeee xD

#1

2015. jún. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tobb olyan lany van akinek azota abortusza volt :)
2015. jún. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, emlékszem egy pár ilyen esetre. A legutolsó talán egy 16 éves lány volt pár hónapja, akinek a kérdése kapcsán még gondolkoztam is, hogy megírjam-e, hogy a tünetei alapján nagyon valószínű, hogy tényleg terhes.

(Megszakított közösüléssel "védekeztek".)


Később leírta, hogy mivel a szülei nagyon ellenzik az abortuszt, nem kapta meg a szülői beleegyező nyilatkozatot, így 17 évesen anyuka lesz.


Utána néha még írt a kérdéshez, mikor többen érdeklődtek, hogy hogyan alakul a sorsa. Nekem is sokszor eszembe jutott azóta, hogy ha már így alakult az élete, remélhetőleg a családja segíteni fogja, amennyire tudja.

2015. jún. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
4: Gondolom, a szülést is annyira élvezte, mint a gyermek létrehozását. Főleg 16-17 évesen. :o)
2018. ápr. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem lett gyerekem, habár sokkal régebben(több évvel ezelőtt) írtam ki hasonló kérdést. Mostanában pedig gyermekvállalás témakörében próbáltam abban segítséget kérni, hogy hogyan lehet elfogadni, ha valakinek becsúszott egy baba. Az utóbbi is vaklárma volt.:D


Én saját magamon azt tapasztaltam, hogy inkább tapasztalatlan voltam szexuálisan és folyton minden petting után a baba miatt aggódtam, mégha biológiailag nem is lett volna rá esély.:D Szerintem sokan paráznak így. A másik esetnél meg siman nagyon sokáig nem jött meg és azt hittem, hogy a teszt a hibás. Azóta kiderult, hogy van egy betegségem, ami bekavarja a ciklusomat és ez előfordulhat. Meg volt egy olyan is, amikor megszakításossal "védekeztünk", de a fiú erről megfeledkezett.:D Akkor is nagy volt az izgalom. Talán ez volt az egyetlen egy valós éles helyzetem, a többi felesleges para. De azóta már egyáltalán nem parázok. A kapcsolatom viszonylag stabil és nekem nem is biztos, hogy összejönne egy baba.

2018. máj. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!