Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye nem lehet terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem lehet terhes?

Figyelt kérdés
Mindig vedekeztunk gumival, amikor elmentem mindig szinte azonnal ki is vettem. Az ovszert aztán mielott kidobtam mindig kotottem ra csomot es ugy dobtam el (ebből gondolom hogy ha lyukas lett volna akkor kifolyt volna belole közben az anyag ). De bnomnek mar masfel hete késik a menzesze es felvokt fazva plusz stresszelt is vizygak miatt. Ami meg fontos hogy amikor leveszem a gumit feher a kívüli néha de azt olvastam ez a huvelybaladek es a gumin levo síkosító osszekeveredesenek az eredménye. Ugye nem lehet terhes ha rendesen vedekeztunk tudom hulye kerdes, de hat a gumiból teljesen kifolyna az anyag ha "hibas" lenne nem?
2015. jún. 25. 01:14
 1/6 anonim ***** válasza:
NEM !!!!
2015. jún. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi nem? :D
2015. jún. 25. 01:27
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem valoszinu:)
2015. jún. 25. 06:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztos nem terhes, ha használtatok óvszert.
2015. jún. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem terhes
2015. jún. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem az, másfél hét késés után végül megjött. :D
2015. jún. 26. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!