Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhesség+menzi. Tapasztalatok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesség+menzi. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemrégiben szeretkeztem a barátommal, belém nyomódott az óvszer és ezért elmentem 72órásért. Be is vettem 48 órán belül, nem hánytam ki meg semmi. A menzeszem 27edikén jött meg. Napra pontosan akkor amikorra vártam, tehát normálisan. Nem volt más színe, és annyira nem is volt kevés, de csak 3 napig tartott, ma már csak egy kis barnás folyás van. Általában 4-5 nap persze nem mindig de még is aggódok, hogy van valami. Lehetek terhes? Más terhességre utaló jelem nincs. Valakinek terhesség alatti menziről tapasztalatok?
2010. márc. 2. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:

nyugi..

ha vettél be 72 órásat akkor 99% h nem vagy terhes..vis..több..

mivel ez a gyógyszer erre van...hogy ne legyél terhes

és nemmidnen esetben eredményez köztivérzést

2010. márc. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia! 3 hónapig mensiztem,és terhes voltam, semmi jelét nem éreztem, a mellem nőtt meg, az lett gyanús. Ma már van egy 19 éves fiam!

De nyugi, ha bevetted a gyógyszert bizti nem vagy terhes, de megnyugtatásképp menj el nődokihoz!!

2010. márc. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A tabletta nem 100%-os. "Az esemény utáni tabletta csak akkor hatásos, ha a védekezés nélküli szex után 72 órán belül beveszik. A jelenleg rendelkezésre álló adatok azt mutatják, hogy a tabletta a nemkívánt terhességek 95%-át megakadályozza, ha a védekezés nélküli szexet követően 24 órán belül beveszik, 85%-os lehet az eredmény ha ez az idő 25-48 óra, és 58%-os ha 49-72 óra"


Persze most ne ijedj meg, ha normálisan megjött, akkor kevés az esély rá, de mindenféleképp csinálj egy tesztet.

És írd majd le az eredményt:)

2010. márc. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szinte kizárt, h terhes legyél, de vegyél egy tesztet, h megnyugodj
2010. márc. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, ha még valaki tud valami okosat akkor légyszi szóljon :) Majd csinálok tesztet ha teljesen elmúlt a menzi mert még mindig tart egy kicsit..Sokat idegeskedem :S sajnos teljesen nem lett bekalkulálva egy gyerek...ráadásul párommal is szombaton veszekedtünk és már szinte biztos, hogy vége lesz =/ Nem akarok egyedül maradni egy gyerekkel :S :(

Barátnőim azt mondják nyugodjak meg, mert rendesen megjött és semmi jelem nincs de én mégis félek =/

Nem tudja valaki milyen gyakori, hogy terhesség alatt menstruál egy nő?

2010. márc. 4. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!