Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy mondjam el neki hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki hogy nekem fontos a védekezés?

Figyelt kérdés
A fiúnak már volt több egyéjszakás kalandja de sosem védekeztek, én vagyok az első komoly barátnője. Többször akarta már berakni de eddig nem engedtem neki. Hogy/ milyen szavakkal mondjam el neki, hogy nekem a védekezés igenis fontos?

2015. jún. 27. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
"Józsi, nekem fontos a védekezés" - így.
2015. jún. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Majom! Nem szeretnék tizenévesen anya lenni! Inkább gyerek maradok örökre!
2015. jún. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó ez nekem is megvan.. csak a megfelelő szavakat nem találom az adott helyzetben
2015. jún. 27. 17:21
 4/8 Pszt! ***** válasza:
100%

Szerintem van annyira értelmes, hogy felfogja, hogy nem szeretnéd gumi nélkül.

Vagy mond meg, hogy másképp nem teheti be.

Vagy esetleg néz mélyen a szemébe és mond azt, hogy "oké apukám te nem vagy kankós, de honnan tudod, hogy én sem?"

Vagy "papírodat kérem, hogy nem vagy fertőző"

Vagy "Te fel vagy készülve egy gyermek felnevelésére, mert én nem" :D

Vagy "Terhesen is ugyan ennyire fogsz kívánni?"

24/N

2015. jún. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
"Figyelj Peti, szeretnék veled megbeszélni egy nagyon fontos dolgot, amiről nehéz beszélnem, de úgy érzem, számodra ez nem egyértelmű. Nekem nagyon fontos a védekezés, így kizárólag akkor vagyok hajlandó lefeküdni veled, ha óvszert húzol. Ha neked ez így nem tetszik, akkor jobb, ha elválnak útjaink, mert én nem szeretnék egy felelőtlen és szexhez teljesen éretlen sráccal együtt lenni, aki rám sóz valamilyen nemi betegséget az egyéjszakás kalandjaiból, netalántán felcsinál és szarban hagy a gyerekkel. Köszönöm, hogy meghallgattál."
2015. jún. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Játszad le neki a húzzál gumit című dalt
2015. jún. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
aktiválj egy csapda kártyát.légy penge haver
2015. jún. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

mondd meg neki, hogy így nem lehet semmi köztetek

mindenkinek legegyszerűbb

24L

2015. jún. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!