Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek ha fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha fogamzásgátló mellet, már kb. egy hete barna folyásom van?

Figyelt kérdés

Június 13.án elfelejtettem bevenni a fogamzásgátlót, így 14.én bevettem kettőt, ez vasárnapi nap volt. Majd utána lévő keddtől elkezdett barna folyásom lenni, és azóta is tart,és nem úgy néz ki mint ami meg akar szűnni. Szedem rendesen a gyógyszert, szinte órára pontosan,párkapcsolatom nincs, szóval terhesség nem fenyeget. Még 2 szem van a gyógyszerből, utána jön a 7 napos szünet. Nagyon aggódok mi történik, mert eddig semmi baj nem volt vele, most tartok a 4. hónapnál hogy szedem. Egyébként nem rég kezdtem diétázni meg sportolni,nem tudom esetleg ennek köze van-e hozzá.

Segítsetek kérlek :( 20/L


2015. jún. 24. 20:12
 1/1 RRR ***** válasza:

kérlek keresd fel a nődokid

ő

legalább ért hozzá(d)

2015. jún. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!