Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló szedése alatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló szedése alatt barna folyás?

Figyelt kérdés

Egy hete kezdtem el szedni, a menstruaciom első napjától. Hamar elmult a vérzésem, kb 3 napig tartott. Ma viszont elég sok barna folyás véltem felfedezni. Nem folyamatosan jön.

Ez mitol van? Valaki segítsen legyszives



2015. máj. 5. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez természetes, mivel most kezded el szedni a fogamzásgátlót. Ne lepődj meg, ha még jó pár napig barnázol, mert ez normális az első levél alatt. :)

A betegtájékoztatót meg remélem elolvastad! :)

2015. máj. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen elolvastam :)

De mi van akkor ha ez a folyás csak egy napon jelent meg? Akkor is csak ugy, hogy elmentem délután négykor es mire hazaértem ötre, ott volt es nem folyt több. Ez is normális?

2015. máj. 6. 08:09
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja és ma már halvány rózsaszín es elég ilyen 'osszeragadt'' jellegű. Esetleg fertőzés?
2015. máj. 6. 12:31
 4/4 anonim ***** válasza:
ez természetes
2015. máj. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!