Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap egy koncert után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap egy koncert után kicsit ittasan semmi nélkül feküdtem le egy pasival és belém élvezett. Holnap kell megjönnie, így teherbe eshettem?

Figyelt kérdés
Plusz elkezdett viszketni is, elkaphattam valamit vagy csak azért viszket mert belém élvezett?
2015. jún. 18. 14:22
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Ugyan már, csak egy gyerek... minek ugráljon most egy eseményutániért, ráér majd terhesen.
2015. jún. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy egyébként? Egy dokihoz csak el tudsz már menni...
2015. jún. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Megjött szerencsére remélem a viszketés is el fog mulni nem sokára
2015. jún. 19. 08:49
 24/27 anonim ***** válasza:
HIV tesztet ne feledd el 6 hét múlva.
2015. jún. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Te nagyon buta vagy neharagudj!!!

Miert esik nehezedre orvoshoz menni hogykivizsgaljon??? Valami komoly fertozest is ossze szedhettel. Nem hiaba mondjak a kommentelok hogy aids meg gomba es barmi mas is...

2015. jún. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ha mákod van, összeszedtél valamit, amitől sose lehet majd gyereked, úgyhogy máskor már nem lesz ilyenből gondod.
2015. jún. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
2015. jún. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!