Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegnap egy koncert után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap egy koncert után kicsit ittasan semmi nélkül feküdtem le egy pasival és belém élvezett. Holnap kell megjönnie, így teherbe eshettem?

Figyelt kérdés
Plusz elkezdett viszketni is, elkaphattam valamit vagy csak azért viszket mert belém élvezett?
2015. jún. 18. 14:22
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
és amúgy ha viszket és vakargatom attól lesz valami baj vagy nem? el lehet vakarni mint a csipést?
2015. jún. 18. 14:44
 12/27 anonim ***** válasza:
87%
Igy jar aki ribi.
2015. jún. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz terhes es siman osszeszedhettel valami komolyabb betegseget.

Tok mindegy hogy ciki lesz a nogyogyasznal, sokkal cikibb lez anyadek ele allni hogy terhes vagy egy egyejszakastol es meg esetleg HIV-ed is lett.

18/L

2015. jún. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
87%
Na igen, egy AIDS-re én is büszke lennék a helyedben! Felesleges is az orvos, az úgyis gyógyíthatatlan, a többit meg elviseled, nem igaz?
2015. jún. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem valószínű hogy volt peteérésed, de nem lehetetlen, kis százalékban előfordulhat igen. Szóval van esélye a terhességnek. Én a helyedben elmennék eseményutáni tablettáért, ez független attól hogy voltál-e már nőgyógyásznál vagy nem. Meg a viszketés miatt is felkeresném. minél hamarabb kezelnek annál jobb. Ismeretlenekkel meg ne feküdj le legközelebb óvszer nélkül, nagyon veszélyes betegségeket lehet elkapni. Gondolj bele hány csajjal feküdhetett le előtted így.
2015. jún. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
7%
tudtam hogy el kellett volna menni asking alexandriára... akkor talán az én farkam lett volna amibe beleugrasz ribi :D tőlem ráadásul semmit nem is kaptál volna el te szajha
2015. jún. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

már ma be kellene venned,6500 ft kb az escapelle tabletta és vény köteles,magyarul orvossal kell felíratnod!


ja és 6 hét múlva nem árt egy HIV teszt sem,amit 3hónap után megismételsz.

2015. jún. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
hát van ez így sajnos hogy két embert főleg ittasan el kap a hév. remélem megjön holnap, mert nem tudom honnan szerezhetnék olyan gyógyszert. :S
2015. jún. 18. 17:06
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
orvos felírja,és a gyógyszertáros nénitől szerezhetsz 5500-6500 ft-ért
2015. jún. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Hát inkább szedd össze magad és derítsd ki. A nőgyógyász írja fel, van olyan kórház ahol nőgyógyászati sürgösségi is van.
2015. jún. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!