Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti mit gondoltok arról, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok arról, ha a szülő veszi az óvszert?

Figyelt kérdés

2015. jún. 17. 15:04
1 2
 11/17 opened paradise ***** válasza:
Ha elég nagy ahhoz,hogy nemi életet éljen,akkor ettől sem kéne betojnia...
2015. jún. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Számomra ez nagyon magánéleti dolog, a pofám leszakadna ha anyukám venné. Az én dolgom, az én felelősségem.

L

2015. jún. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha jó kapcsolatban vagytok akkor nem gáz ha egy párszor megveszi. De azért ha rendszeres szexuális életed inkább már most te vedd meg magadnak. Az ciki ha tudja az anyukád hogy mennyiszer szexelsz mert fogy folyamatosan.
2015. jún. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Semmit. Nekem is anyu vette amikor megtudta, hogy van barátnőm. Nálam is aludhatott szombaton bulizás után.
2015. jún. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok, hogy egy férfi vegye meg magának az óvszert, a nő meg magának a tampont, betét. Az én értékrendemben ez így fér bele.
2015. jún. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Nyilván nem egy független, önálló férfira vall, ha a szülei veszik neki, de lehet, hogy nem is férfiról beszélünk, hanem fiúról. DE szerintem teljesen rendben van, ha vesz neki. Nem akar egy véletlen becsúszott gyereket, ami valljuk be elég sűrűn megtörténik fiatalok körében. Egyébként meg ha nem is szívesen beszél róla senki a szülők is tudják, hogy szexelnek a gyerekeik... én még mindig azt mondom, hogy jobb megelőzni a bajt, akárhogyan is.
2015. jún. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
elég gáz, hogy a gyerek ennyire életképtelen. ha már kell neki, akkor intézze privátban, kérjen zsebpénzt és vegye meg magának.
2015. jún. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!