Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Reménytelen vagyok a fog....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen vagyok a fog. Gátló tabletták terén?

Figyelt kérdés

Kb. 7 hónapig szedtem a Rezia-t,az első szem bevételen után másnapra rosszul lettem.Iszonyatos petefészek- és méh görcsöm volt,ami 7 órán át tartott,és semmi nem hatott rá,magától elmúlt. E emellett hánytam is.Utána jobbnak tűnt a helyzet kb 4 hónapig,csak annyi volt a gond hogy 2 hétig pecsételő vérzéseim voltak.Később beállt a menzeszem,de visszajöttek a görcsök.Rá is hagytam a szedést és írt föl az orvos Milligest-et.Ebből 1 szemet ettem meg,és rá pár órára jött a hányinger,görcs,végtagfájdalmak,mindez 8 órán keresztül.Üvöltve és bőgve szenvedtem végig az egészet..Nem átlagos görcs volt,mintha égtek volna a szerveim!

Nagyon féltem hogy a következő szemnél is előfog ez jönni,ezért nem vettem be,és szintén minden jó lett..Azóta eltelt kb 2-2,5 hónap,ma elmentem nődokihoz,elmeséltem mindent,direkt alacsony hormontartalmú gyógyszert kértem,és kaptam Gestomix 20-at.Lehet rá esély hogy ez jó lesz? És ez a többihez képest milyen nagy hormon tartalmú? Nagyon szeretnék tablettát szedni több dolog miatt is,azért reménykedem.Ha esetleg ez se válna be,próbáljam tovább keresni az igazit,vagy ne strapáljam a testem? :( Valakinek van ilyesfajta tapasztalata ezzel,vagy más gyógyszerrel?



2015. jún. 15. 16:20
 1/5 A kérdező kommentje:
És még annyi,hogy ezek a fájdalmak akkor voltak,mikor menstruáltam.
2015. jún. 15. 16:22
 2/5 GipszI ***** válasza:
Ha egyik tabletta sem valna be, meg próbálkozhatsz huvelygyuruvel...
2015. jún. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ht elég érdekes csinált a nőgyógyász vérvételt mieőtt felíra volna a fog.gátót? Ha pcsételő vérzés van a szedés közbe mint írtad is hogy volt az azt jelenti hogy nem használ
2015. jún. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

És miért nem mentél el kórházba ekkora fájdalmakka?!?!?!


Lehet esély, hogy ez jó lesz,de azonnal menj orvoshoz, amint bármi tüneted van.


A pecsételő vérzés egyébként normális,ha 2-3hétig van,mert legalább 3 hónap,mire szokja a szervezeted. Ennyi váltás után pedig ha abbahagyod majd a Gestomix-et is, akkor viszont többféle gyógyszert már ne szedj,hanem a pároddal gondolkozzatok el más védekezésen.(1évig minimum óvszer legyen, hogy tisztuljon a szervezeted,és utána esetleg még a hüvelygyűrűt ki tudod próbálni).

2015. jún. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hatott,mivel nem vagyok terhes. :)

Nem vett vért előtte.

Korházban is voltam 1x,mentővel vittek be,de papírokon kívül semmit nem kaptam. (Y) Gratulálok!

2015. jún. 22. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!