Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a fogamzásgátló tabletták...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fogamzásgátló tabletták szedésének az oráját megváltoztattam lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Az elsö levelet mindig 9kor vettem be, a második levelet pedig fél orával hamarabb mert ugy kedvezöbb volt számomra. Már 2 napja meg kellet volna jöjjön, lehet hogy terhes vagyok?

2015. márc. 19. 07:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ostoba vagy?

De tudod mit?

DOKI!

2015. márc. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

OLVASD EL A BETEGTÁJÉKOZTATÓT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ha rendszertelenül szeded, akkor meg van rá az esélye, hogy terhes legyél!

2015. márc. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem értem az ilyen ember miért kezd el tablettát szedni....
2015. márc. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem szedem rendszeretlenül csak fél orával elörébb hoztam a szedési idejét.... és én nem értem hogy az ilyen embert miért engedik internetközelbe
2015. márc. 19. 09:47
 5/8 anonim ***** válasza:

Internetnek mi köze a te balga viselkedésedhez?!

Én is szedek fogamzásgátlót(pontosan), rá van írva a betegtájékoztatóra,hogy mindig ugyanabban az időpontban kell beszedni. Ebben mit nem lehet értetni?

Magadra vess,ha ilyen okos vagy,hogy te csak úgy elcsúsztatod fél órával:D

2015. márc. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Már megbocsáss, de nem lehetsz ennyire h..e?!

Ha elolvastad volna azt a tájékoztatót akkor tudtád, hogy + 12 óra még simán belefér!!!


De ezek szerint te csak bekapkodod ész nélkül a gyógyszert, ahelyett, hogy előbb elolvastad volna, amit mellékeltek hozzá! NEM VICCBŐL TETTÉK ODA MELLÉ A TÁJÉKOZTATÓT!!

2015. márc. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ui.: és mi történik, ha előbb kezded el fél órával?? SEMMI!!!!!!
2015. márc. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

szerintem normálisan is lehetne válaszolni, nyilván azért kérdezte, mert aggódik :)

nekem a dokim azt mondta, és a betegtájékoztatón is az van, hogy nagyjából ugyanabban az időben kell beszedni

ez leginkább ugyanazt a napszakot jelenti, ha reggel szeded akkor mindig reggel, ha este akkor pedig mindig este

nem kell percre pontosan betartani

ha még csak a második levélnél tartasz, akkor valószínűleg a hormonok szórakoznak még picit, és még nem állt be a gyógyszer mellett a menzeszed pontosan, de nem kell aggódnod :)

2015. márc. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!