Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki elmagyarázná nekem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki elmagyarázná nekem, hogy miért jó védekezés nélkül szexelni?

Figyelt kérdés

Én el se tudnám képzelni, hogy barátomnak pont élvezés előtt kelljen kivennie, utána meg még parázzunk is majd' 1 hónapig..

Miért jó ez?


2010. febr. 28. 18:13
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Szóval előző kommentembe az utolsó nem ennek az utolsónak szólt. Mindegy.


"Vannak lányok, akik elutasítják a gyógyszeres védekezést, mert félnek a mellékhatásoktól"

Ezek a lányok mit szólnának egy babához?:)

2010. febr. 28. 18:21
 12/20 anonim ***** válasza:

Egyébként ha szedhetném akkor sem szedném a hormontartalmú tablettákat. Hogy mit szólnék egy babához? :) Elnevezném és tologatnám babakocsiban, mint minden anyuka, de én nem leszek terhes :)

Nem csak az védekezik, aki gyógyszert szed. Teljesen jogos, hogy sokan nem akarnak tablettát szedni, meg tudom őket érteni.

2010. febr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:

szex után akár 4 hétig is

magasan tartja az adrenalinszintet

2010. febr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

De te mire fel mondod,hogy elég sok ember hülye?!Mikor már neked is volt egy abortuszod emiatt,ahogy írod.Lehet,hogy tényleg hülyék,de ezt pont ne te mondd már meg.

Oszd meg a saját tapasztalataidat,de ne ilyen fellengzősen.

Sok itt a fiatal,akik bizony számos esetben felelőtlenek,még velünk felnőttekkel is előfordul ez.

Aztán írod a kérdésedben,hogy el se tudnád képzelni,hogy a barátod élvezés előtt kivegye...Akkor,hogy került beléd előváladék,aminek sajnos ilyen következménye lett?!Miért nem úgy írod,hogy MOSTMÁR,hogy megtörtént a baj....

És ne értsd félre,egyetértek a mondanivalóddal,de ne így próbálj már meg okítani másokat.

2010. márc. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Beleestem abba az 1%ba, akik teherbe esnek a tabi mellett. Pedig normálisan szedtem.
2010. márc. 1. 15:03
 16/20 anonim ***** válasza:

Igaza van az utolsónak.

Ne haragudj, de erősen kétlem, hogy tabletta mellett előváladéktól lettél terhes és még észre is vetted időben. Az előváladékot te magad írtad:


"A kérdező kommentje:

Előváladék, kedves utolsó..

Nekem már volt abortuszom előváladék miatt.. Erről ennyit.."


Szóval, hagyjuk szerintem...

2010. márc. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Összegezve:te szedted a gyógyszert és mellette megszakítással védekeztél,de az előváladéktól lettél terhes...

Ugyan már...Ezt magad sem hiszed el.

És komolyan te akarsz okítani itt másokat?!

2010. márc. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Hogy eltűnt a kérdező...
2010. márc. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Na igen, általában így szokott lenni, minden szarnak lehordja a nem védekezőket, ő meg össze vissza beszél itt fogamzásgátlóról és előváladékról. Nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek.
2010. márc. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Na még ennyit hazudni,aztán még Ő oltogat másokat...
2010. ápr. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!