Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki elmagyarázná nekem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki elmagyarázná nekem, hogy miért jó védekezés nélkül szexelni?

Figyelt kérdés

Én el se tudnám képzelni, hogy barátomnak pont élvezés előtt kelljen kivennie, utána meg még parázzunk is majd' 1 hónapig..

Miért jó ez?


2010. febr. 28. 18:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
mer marha izgi utánna
2010. febr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Szia! Hogy miért jó? Elmondom neked: Nem mindig kellemes az, ha benned megy el. Diszkomfortérzet, kellemetlen stb. Gondolom ezért jó megszakítással csinálni, sokan hormonális fogamzásgátló mellett is alkalmazzák, pont ezért.

Van, aki azért használ megszakítást, mert bár ugye babát nem szeretne, de nem lenne gond, ha jönne, szerintem ebben az esetben sem elítélendő.

Van aki allergiás elég sok mindenre, hormonokat pedig nem szedhet (ez is gyakori), neki pedig nem sok választása van, maximum annyit tud tenni, hogy kombinálja naptármódszerrel és ovulációs tesztekkel - ez így együtt már sokkal biztonságosabb.

2010. febr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Mert ha nem szexelnénk védekezés nélkül, bizony kihalna az emberiség
2010. febr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, szerinted mi a parább, ha jobban meggondolod?

Kész akarva belelőni, és vagy jó a gumi, vagy nem, vagy kivenni és a csajra tenni?

2010. febr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
a lánynak sokkal jobb érzés.. de ki ne próbáld egészen addig,amíg készen nem állnátok egy gyerekre! mi megtettük, és most parázunk.. MINDIG VÉDEKEZZ!
2010. febr. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
59%
Vannak lányok, akik elutasítják a gyógyszeres védekezést, mert félnek a mellékhatásoktól. Az is előfordulhat, hogy nincs rá elég pénzük. Valamint vannak olyan fiúk, akik nem szeretnek óvszerben szeretkezni, mert ez csökkenti az élvezetet. Én személyszerint majdnem 4 évig úgy szeretkeztem a barátnőmmel, hogy az esetek 50%-ában a megszakításos módszert alkalmaztuk, és sosem lett belőle semmi baj. (A bölcs fiatalúr)
2010. febr. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Sajnos én tapasztaltam egy fiúval, mert én védekezés mellet álltam végül ő is de mikor felkerült teljesen lelombozódott szegény szóval van aki nem szereti a gumit számukra ez olyan mint zokniba lábat mosni
2010. febr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Előváladék, kedves utolsó..

Nekem már volt abortuszom előváladék miatt.. Erről ennyit..


És inkább gumival, ami ha normálisan van rárakva, akkor nem lehet gáz.. Ha mégis, nődoki -> 72 órás tabi..

Gondolj már bele te is.


2.: Azokra gondoltam, akik nem szednek tabit.. Mellesleg, aki allergiás pl a latexre, az menjen és vegyen latex-mentes gumit.

Mindent meg lehet oldani, csak sztem elég sok ember hlye :D

2010. febr. 28. 18:20
 9/20 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam soha elárulni, milyen védekezést alkalmaztam, de mostmár elárulom: MEGSZAKÍTÁST naptármódszerrel. Hogy miért? Mert én azok közé tartozom, akik nem tudtak máshogy védekezni, nem szedhetek hormont, óvszerre spermicidre allergiás vagyok, a spirálból pedig köszönöm nem kérek (nem szültem még, így ajánlottnak sem ajánlott). Soha nem lett semmi probléma belőle. Én már felnőtt ember vagyok, azért ez is hozzátartozik.
2010. febr. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Gondoltam, hogy feljön a latexmentes gumi: Azzal sem működött.
2010. febr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!