Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ki milyen fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki milyen fogamzásgátló tablettát szed? Melyik vált be?

Figyelt kérdés
Ha hízok tőle kicsit, az nem zavarna, mert amúgy is vékony vagyok.

#fogamzésgátló #tabletty
2015. jún. 11. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
sajnos egyik se... :(
2015. jún. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én cypromixet kaptam, mert pattanásos voltam, de azt egy évig szabad csak szedni, bár nagyon olcsó és szép lett a bőröm is, de akkor is a gumiban bízok, ott egyből tudod, ha baj van, nem csak 3 hónap múlva tudod meg, hogy 11 hetes terhes vagy
2015. jún. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Rigevidonnal kezdtem,ami nagy hormontartalmú,de a doki öreg és régimódi volt,így azt írta fel:)


Váltottam Deciorára.Az kis hormontartalmú,modern gyógyszer.

Árban is jó.(4900,- körül van)


Én is vékony vagyok.Vártam,hogy hízzak,de nekem nem lett ilyen mellékhatása.A menstruációs görcsök elmúltak,gyengébb a vérzésem.Tökéletesen beállt a havim.


Nekem a fog.gátló szedése teljesen bevált.Természetesen komoly kapcsolatom van,így ez vált be a legjobban.99,99%os.A HIV ellen nem véd,de ha nem jár az ember jobbra balra,akkor nincs para.

Nálam az óvszerrel volt gáz.Mindig a márkás,drága gumit vettünk az előző párommal.1x kiszakadt,utólag vettük észre.Utána 72órás gyógyszer.Parázás.A gyógyszertől felborult a havim,görcsöltem,minden bajom volt.

Ennyit a gumiról.Azóta szedek gyógyszert,és azóta tudom elengedni magam az ágyban:)


20/L

2015. jún. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

jah,és 3éve szedek gyógyszert.Előző voltam.

20/L

2015. jún. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!