Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hat így a fogamzásgátló?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hat így a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jangee fogamzásgátlót szedek harmadik hónapja. Kedden elfelejtettem bevenni valamint tegnap (szerdán) is. A papíron az áll, hogy ha a gyógyszert 12 óra letelte előtt beveszem akkor még hatásos, így bevettem reggel azt amit szerdán kellett volna. A másik meg az volt a papíron ha a második héten felejtek el bevenni gyógyszert akkor vegyem be minél hamarabb amint eszembe jut, de nem akartam egyszerre kettőt bevenni, ezért a szerdait reggel 6-kor vettem be, a keddit pedig fél 3-kor. Ma, beveszem este a csütörtökit. Jól csináltam így? Védeni fog? Biztos válaszolat szeretnék! Köszönöm szépen!
2015. jún. 4. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:

1 hétig legalább alkalmazz kiegészítő védekezést!

Ugyanis több, mint 12 órát csúsztál a bevétellel, vagyis kihagytál és nem is egy, hanem két szemet is! Remélhetőleg védekezés nélkül nemi életet nem éltél ezekben a napokban, különben imádkozhatsz, hogy ne legyél terhes!

És bizony, ha kihagysz egy szemet, akkor azt mindenképpen pótolni kell és akkor is, ha ez egy nap akár két tabletta bevételét jelenti! De ezt a betegtájékoztató is írja.

2015. jún. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Joe.38 ***** válasza:
Draga és mellekhatással terbelt vegyszer jó? Félemet , gondot okoz. Csináld popiba. Nulla forint 100 % biztonság. Ktt nem.leszel terhes. Ha elfelejted a gyogyszart az se gond hisz egyáltalán nem.is kell oda. Pont az a lényege.
2015. jún. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!