Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem szedek fogamzásgátlot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Glasses kérdése:

Nem szedek fogamzásgátlot alig van szex?

Figyelt kérdés

Emlitettem neki h szeretnek tobbet szexelni es o azt mondta h csak akkor ha cserebe elkezdek szedni fogamzasgatlot, nem akarok még szedni vannak fenn tartasaim tablettakkal kapcsolatban, igy hát ez a beszélgetés megesett szorongok ,hogy nem is jo velem a szex elegge lehangolt ez az egész. ( fél hogy a gumi nem véd teljesen)


20/L



2015. jún. 3. 23:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
hanyagold ezt a pasit szerintem
2015. jún. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,de tűz és víz gumival és anélkül szexelni.

Nem szívesen gumiznék senkivel sem ha nem muszáj!

F40+

2015. jún. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ezalatt egy stabil,komoly kapcsolatban értettem persze.

előző.

2015. jún. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Bitch please..A barátnőmmel kb 1 évig gumi nélkül csináltuk,és nincs gond.Persze ehhez az is kell hogy a férfi képes legyen irányítani magát.
2015. jún. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%

ha valakivel 2-3 hónap után is gumizni kell az a bizalom hiányának a legnagyobb jele, sőt azt közli velem hogy nem tervez hosszú távra...


21/f

2015. jún. 4. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jo az a tabletta, teljesen mas ugy a szex. Szerintem gondolkodj el rajta.
2015. jún. 4. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Teljesen más érzés mindkettőtöknek gumi nélkül...
2015. jún. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem vele akkor sem lenne több szex,ha szednél tabit!


Vannak ilyen pasik,akiknek nincs nagy igénye.

2015. jún. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Jó igazán bele gondolok kétlem ,hogy megtudnám valahogy is győzni ,hogy ha nem szeretnék még akkor még nem szeretnék, ha meg nem kezdem el szedni újra újra vita lesz.

Természetesen értem, hogy teljesen más úgy az együtt lét ,csupán nem mindegy ,hogy akar meggyőzni " minden lányismerösőm szed" szöveggel nem éppen jó nyomos ok,na mindegy.

2015. jún. 4. 14:41
 10/12 anonim válasza:

" ha valakivel 2-3 hónap után is gumizni kell az a bizalom hiányának a legnagyobb jele, sőt azt közli velem hogy nem tervez hosszú távra..."


Ezt más is így gondolja?

2015. jún. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!