Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire biztonságos a fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire biztonságos a fogamzásgátló hatása?

Figyelt kérdés
Ma vettem be a 17. szem fogamzásgátló tablettát (Mirabellát szedek). Ebben a hónapban kezdtem szedni, előtte sosem szedtem ilyen tablettát, viszont közvetlenül a ciklus előtt be kellett vennem egy 120 órás sürgősségi fogamzásgátlót. Miután bevettem, másnap rendesen, ahogy kellett volna, megjött a rendes vérzésem. Mennyire biztonságos már a tabletta hatása? A betegtájékoztatóban csak annyi szerepel, hogy ha a ciklus 2-3. napján kezdem szedni, akkor további 7 napig kiegészítő védekezés szükséges. Én ezt úgy értelmezem, hogy ha az 1. napon kezdem el szedni (ahogy tettem is), akkor már rögtön biztonságos. Viszont így, hogy bevettem a sürgősségi fogamzásgátlót, csökkenhet a hatása?
2015. máj. 31. 20:35
 1/1 RRR ***** válasza:
konzultálj a nődokiddal, aki felírta neked a tabit
2015. máj. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!