Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek, ez így rendben van?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ez így rendben van?

Figyelt kérdés
Gestomix nevű fogamzásgátló tablettát szedem április 6.-a óta és vasárnap fejeztem be a második levelet. Minden nap este 8 órakor szedem be, viszont előző héten csütörtök este a tabletta beszedése után pár órával hánytam, ezért kétlem hogy felszívódott volna a tabletta. Másnap nem pótoltam, mert akkor felborult volna a tablettaszedés menete a betegtájékoztató mégis azt írja hogy pótolni kellett volna. Péntek este ugyanúgy bevettem a szokásos időben, az lenne a kérdésem, hogy ilyenkor mi a teendő? Kiegészítő védekezés a következő levél szedésééig elegendő? Válaszotokat előre is köszönöm!

2015. máj. 27. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképp pótolni kellett volna és akkor nem kellene kiegészítő védekezés.(erre az esetre vegyél egy plusz levelet a megkezdetten kívül).A biztonság kedvéért kiegészítő védekezést javasolnék a következő levél szedéséig.
2015. máj. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a 8.napon kezded a 3.levelet szokásos módon és 2hétig legyen kiegészítő védekezés.
2015. máj. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!