Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szedjek be uj szemet, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szedjek be uj szemet, vagy varjak?

Figyelt kérdés

Este 6korul szoktam beszedni a bogyot, most csak 8kor sikerult bevennem, de 10 perce kijott belolem minden. Ez volt az utolso szem. Kezdjek uj levelet? Vagy tekintsem igy hogy akkor most jon a 7 nap pihi es kezdjem el a kovi levelet szerda helyett kedden?


Koszonom a segitseget!...


2015. máj. 26. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Ne vegyél be, hanem hagyj most szünetet.
2015. máj. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom:) ment volna a zold, csak felrenyomtam :S
2015. máj. 26. 21:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyanítom, benne van a leírásba, hogy ha a tabi bevételét követő X órában hányás/hasmenés fordul elő, akkor újat kell bevenni. Kérdés az X...Ez alapján cselekedj.
2015. máj. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem varrjál, akkor tuti nem esel teherbe. Az a legjobb. Egyébként 2R-el írják. :)
2015. máj. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mit írnak két r-rel??
2015. máj. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
7 nap pihi,amiből a mai nap az elsőnek tekinthető!
2015. máj. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves #4! Értékelem a poént, tényleg, de nem tűnt fel hogy az egész kérdést ékezetek nélkül fogalmaztam meg?

Tény hogy az oldal televan kétségbe esett tinikkel akik azt sem tudják, hogy kell normálisan védekezni és hogy az olyan kérdéseket széttrolkodják, de nem értem hogy szerintem egy telejesen normális stílusban feltett kérdésre miért kell rögtön azzal jönni burkoltan hogy ha voltam annyira szerencsétlen hogy kihánytam a gyógyszerem inkább ne is szexeljen...


A betegtájékoztatót végül előbányásztam, abban is az van hogy inkább szünetet kell tartani.


Köszönöm a válaszokat...

2015. máj. 27. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!